Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek mennyire normális...

Szerintetek mennyire normális dolog az, hogy a gyerekem apja annyira nem hívta fel a gyereket, hogy kellemes húsvéti ünnepeket kívánjon?

Figyelt kérdés
Amióta együtt él a jelenlegi párjával egyre ritkábban jött érte, mindig volt más fontosabb dolguk, de azért fel szokta legalább hívni, főleg az ünnepekkor sosem felejtette el
2020. ápr. 13. 21:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
54%
Ha fizeti a gyerektartást, nincs gond. Hadd szembesüljön vele a gyerek, milyen az apja.
2020. ápr. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
45%
A husvet nem egy nagy unnep. Nekunk gyakorlatilag egy hosszu hetvege volt es ennyi. Eszembe se jutott, hogy barkit hivogatni kellene ilyenkor, talan o is igy volt vele. Ez nem egy szulinap, vagy karacsony.
2020. ápr. 13. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
73%

Az én apám utoljára november környékén hívott, és akkor is csak azért, hogy valami szívességet kérjen.

Nyilvánvalóan nem normális, de sajnos az esetek többségében így alakul.

2020. ápr. 13. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
0%
Zorán : Üres bölcső ringat a Hold fénye...
2020. ápr. 13. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
30%

Azert a husvet nem egy olyan unnep. Nem szulinap nevnap karacsony nonap gyereknap...

Punkosdkor is hivja fel hogy kellemes punkosdot?

2020. ápr. 14. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
26%
Utolsónak : szerintem az lenne a normális.
2020. ápr. 14. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
70%

Nem normalis.


Bar ha amig egyutt voltatok teged se locsolt meg es a gyereknek nem adtatok csokinyuszit stb. akkor lehet szimplan tenykeg ugy volt vele ez nem fontos. De ha kiirtad a kerdest, akkor gondolom ez nektek edeig fontos volt.


Mifelenk volt egy mondas az es apad mikor jon erted ...minden masnap...karacsony es husvet masnapjan:-). Remelem a te gyereked azert nem igy jar.

Elvalt szuloknt meg a gyerek apjaval kellene ezt legalabbemailben tisztaznod. Ird lenked fontos a Huisvet esa gyereketeket is ebben a szellemben neveled es a gyeek varta a nyuszit vagy a feltamadast es az apja hivasat is. Es kerd meg erre figyeljen oda jobban.

2020. ápr. 14. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
45%
Normális. Hacsak nem érősen vallásos a kedves apuka, a világon semmit nem jelent neki a husvet. Pláne most, amikor az emberek nagy többségének semmi kedve ünnepelni.
2020. ápr. 14. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem sem normális én is felhívtam anyukám hogy kellemes húsvéti ünnepeket kívánják neki és a barátaim is írtak nekem hogy én is nekik.
2020. ápr. 14. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
24%
Soha életemben nem hallottam ilyenről, hogy valakit felhívnak, hogy kellemes húsvétot. Nevetséges az egész kérdés. Értelmes emberek húsvétkor maximum isznak, meg locsolkodnak. Halálra röhögném magam, ha csörögne a telefonom, és akárki belemondaná, hogy boldog húsvétot.
2020. ápr. 14. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!