Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek mennyire normális...

Szerintetek mennyire normális dolog az, hogy a gyerekem apja annyira nem hívta fel a gyereket, hogy kellemes húsvéti ünnepeket kívánjon?

Figyelt kérdés
Amióta együtt él a jelenlegi párjával egyre ritkábban jött érte, mindig volt más fontosabb dolguk, de azért fel szokta legalább hívni, főleg az ünnepekkor sosem felejtette el
2020. ápr. 13. 21:15
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Oké, de több hete nem keresi még annyira se hogy hogy van, találkozni meg fél éve nem is találkoztak! Gyerektartást fizet, pedig mondtam ha nem kíváncsi a gyerekre akkor nem kell a pénze, erre azt mondta nem akarja hogy lecsukassam
2020. ápr. 14. 08:49
 12/15 anonim ***** válasza:
76%
Hat, ha hetek óta fel se hívja és fél éve nem találkoztak, akkor nem értem miért vagy meglepődve, hogy nem hívta fel....
2020. ápr. 14. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
72%
Komoly ez a kérdés:) hetek óta nem keresi, de megdöbbentő, hogy jeles húsvét alkalmával nem hivta:)
2020. ápr. 14. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Igen, mert máskor ha nem is legalább ünnepekkor szokta keresni és kislányomon látom, hogy most megint csalódott. Ő mindezek ellenére szereti az apját és várja hogy majd keresi meg jön érte
2020. ápr. 14. 12:13
 15/15 anonim ***** válasza:
Figyelj, külön vahytok, van egy gyerek oké de neki meg neked is van saját élete, én elhagytam a párom mikor a fiunk 2 volt. Nem igazán keresi, éli az életét, de a gyerek tudja ő az apja, én ezt nem bánom. Nem várhatom el.hogy mindig szaladjon. Neki is van párja és boldogok, ennek én örülök. De amikor tud el viszi a fiunkat. Tegnap nem engedtem a vírus miatt , de a fiunk elmondta neki a verset amit mondtak volna, ő hívta fel. Ha hiányzik neki hívjátok ti.
2020. ápr. 14. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!