Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők! Beleszólnátok abba...

Szülők! Beleszólnátok abba hogy a gyermeketek milyen autót vásárol magának?

Figyelt kérdés
Abban az esetben ha már felnőtt és dolgozik valamint a saját maga által megkeresett pénzen vásárolja az autót. Megszólnátok hogy feleslegesen drága,feltűnősködő,megbízhatatlan egy típus és ne vegye meg?Mi a véleményetek erről?

2020. ápr. 17. 10:46
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ilyen esetben tényleg csak tanácsot lehet adni. -Viszont magamat ismerve, ha ráfaragna az új autóra, biztos nem tudnám magamba fojtani az "ugye megmondtam"-ot.
2020. ápr. 17. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Elmondanám a véleményemet, de nem várnám el, hogy emiatt változzon az övé, és ha már megvette az autót, biztosan nem venném el tőle a kedvét azzal, hogy folyton belekötök.
2020. ápr. 18. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nincs gyerekem, de ha a saját vagy párom szülei elmondanák normálisan a véleményüket örülnék neki( főleg ha biztonsagi kérdés). Több tapasztalatuk van. Saját véleményem ettől lehet, az nem baj ha formálódik. Ha minősíthetetlenek lennének ,vagy simán kötözködnének az más.
2020. ápr. 19. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Volt már pár kocsim, az előzőnél direkt elhivtam apukám is, hogy ő is nézze meg, próbálja ki ami kinéztem. Sosem szóltak bele ilyen dolgokba szüleim, már rég külön élünk. A mostani autómnál amikor megvettem és mutattam nekik, igazából vártam is volna negatív kritikát, de semmi ilyesmit nem kaptam tőlük, csak pozitívat.
2020. ápr. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Fiatalon Porschét akartam venni. Apám bele is segített és csodaszép autóm lett.
2020. szept. 29. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!