Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért kell fintorogva megjegye...

Miért kell fintorogva megjegyezéseket tenni arra, hogy lecserélem a Facebook profilképemet? 17

Figyelt kérdés

Miután egy nap megcsináltam a házimat itthon unatkozva úgy döntöttem, hogy kezdek valamit a fejemmel. Unalmamban megcsináltam a hajamat, meg kisminkeltedm magamat. Tök jól sikerült, mondom csinálok róla egy képet, max lecserélem a profilképem, így pár havonta egyszer, miért ne. Tök jó, megtörtént. Egyébként semmi extra, csak az arcom látszik, tehát nincs kint semmim. Anya jön haza, szokásosan nézi az üzenő falát FB-n. Erre fintorogva megjegyezéseket tesz, hogy az előző kép jobb volt, meg mindek fotózgatom magamat itthon.


Komolyan, miért kell erre rosszalló megjegyezéseket tenni?


2020. ápr. 18. 14:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
67%
Véleménye neki is lehet, nem? Neki az előző jobban tetszett, ennyi.
2020. ápr. 18. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
70%

Komolyan, miért nem kérdezed meg tőle?

Egyébként is ez most akkora probléma?

Egészség legyen, ennivaló, fedél a fejetek felett.

A többi részletkérdés...

Amúgy meg ki is törölhet vagy te az ismerőseid közül és akkor nincs min vitázni.

2020. ápr. 18. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
53%
unatkozik úgy mint te,csak anyukád máson vezeti le
2020. ápr. 18. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
64%
Ki a szart érdekel, de komolyan? Ezért feltenni ide egy kérdést? Atyavilág!
2020. ápr. 18. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
53%

En anyakent irom miert:Anyudnak rossz napja lehetett es hazaert es letottyant o is fb-t nezni piheneskeppen. Valoszinu abban a hitben volt egesz nap szorgalmasan tanultal. Ehelyett latja, hogy smink, beallitott haj (ami bizonyara nem 2 perc alatt keszult el...persze mindenki magabol indul ki lehet nala egy jo smink es egy belőtt haj masfel ora keszulodest jelent, neked meg rutinosan 20 perc) es beallitott kep (alapbol azzal is elmegy ido) es raadasul valami miatt tenyleg nem tetszik neki. Igy hat fintorogva megjegyzest tett. Egyreszt ez szolt annak, amit oszinten meg is mondott, hogy neki az elozo joban tetszett, masreszt meg erre mennyi idod elmehetett.


Tudod az anyukak ha dolgoznak mikozben ok is jobb szeretnenek csak ugy ellenni mar csak ilyen beszologatosak.

De amugy legalabb akkor beszelj vele utolag errol meg egyszer. Mondd el anya kepzeld nagyon konnyu volt a tegnapi hazi es feladatok es nagyon hamar kesz lettem. Aztan utana ugy dontottem keszitek magamnak egy jo frizurat es kisminkeem agam szorakozasbol. Es szerintem nagyon jol sikerult es ezert gyors le is fotoztam magam e lecsereltem a profilkepem az fb-n. Tudom mondtad neked az elozo jobban tetszett, de legyszi aruld mar el miert? Kivancsi vagyok ra. Meg hat rosszul is esett, hogy ugy ereztem leszolod, pedig remeltem neked is bejon majd. Szoval legyszi legalabb aruld el miert nem tetszik? Vagy azt hitted nem tanultam?

2020. ápr. 18. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
82%

Lehet, hogy gagyi/nem hozzád illő/kirívó/előnytelen sminket és/vagy hajat készítettél magadnak.

Vagy szimplán csak jobban szereti a természetes dolgokat. Ezt neked kell tudnod, te ismered.

Esetleg nagyon látszik a háttérben a lakás/szoba?

2020. ápr. 18. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
80%
Nem tudom, de ne törődj vele. Ha semmi olyan nincs a képen, ami tényleg zavarhatja (túl sokat mutatsz magadból, vagy akár az otthonotokból), akkor el kell fogadni, hogy ez a véleménye, és kész.
2020. ápr. 18. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
89%
Miért kell úgy mellre szívni.
2020. ápr. 18. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
91%

1.- mert neki a régebbi jobban tetszett

2.- lehet, hogy az új valóban nem sikerült olyan jól

3.- én meg azokat az embereket nem értem, amikor valaki feltesz egy számára borzalmasan előnytelen képet (nem arról van szó, hogy nem szép az illető, stb) és agyon dicsérik a szemmel láthatólag rossz profilképet is.

pl. hogy megértsd, kérdező: van egy ismerősöm, az életben egy nagyon szép lány. Feltett magáról egy olyan kisminkelt képet, ahol nagyon durván, hatalmas fekete smink van a szeme körül, majdnem megijedtem, mikor megláttam. Persze, ilyenkor nem merek szólni, hogy te figyelj, ez nagyon előnytelen neked, mert félek, hogy megsértődik.

Szerintem inkább örülj neki, hogy anyukád meg meri mondani a véleményét és kérdezd meg tőle, miért tetszett neki jobban a másik kép és ez miért nem?

2020. ápr. 18. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
Szia!Hát most van akinek a piros van akinek a kék tetszik.Anyukádnak a másik kép.Ne vedd magadra,az biztos hogy szebben is közölhette volna.De ha neked a mostani tetszik akkor ennyi maradjon az.
2020. ápr. 18. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!