Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan vegyem rá anyukámat,...

Hogyan vegyem rá anyukámat, hogy elmehessek? Már nem bírom edzés nélkül.

Figyelt kérdés
Sziasztok! Ugye most karantén van, igen tudom, de fél éve nem volt alkalmam elmenni edzésre mert rossz volt a térdem és a lovas egyesület is feloszlott ahova jártam. Egyik barátnőmék kitudnának vinni egy lovardába és tudnánk is tartani a két, másfél méter távolságot, de anya hajthatatlan, nem enged a kapunk kívülre. Egy órás edzésről lenne szó, már nem bírom, hogy nem tudok edzésre menni és ha csak karantén után mehetek akkor több mint egy éves kihagyásom lesz, amit nagyon nem szeretnék mert most kezdtem volna versenyezni. Valakinek valami ötlet?
2020. ápr. 25. 19:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
49%
Hát téged sem az eszedért szeretnek otthon.
2020. ápr. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
68%
Május elejétől kezdődnek az enyhítések, annyit azért csak kibírsz. Másoknak szülinapom, esküvők maradnak ki, ha ők kibírják te is bírod ki edzés nélkül.
2020. ápr. 25. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
68%
Igen. Hallgass anyádra.
2020. ápr. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Quorra08 válasza:
99%
Figyi nekem is nagyon hiányoznak az edzéseim. Én szinkronúszni járok és negyon hiányzik a víz. De annyit tudsz tenni hogy eŕősíted azokat az izmokat amik a lovagláshoz kellenek. Így nem leszel teljes lemaradásban. Használd a képzelőerődet és képzeld el a lovaglást. Nekem ezek segítenek a szinkronúszáshoz.
2020. ápr. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
78%
Gyerek, nem tudja felfogni a veszélyt.
2020. ápr. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
77%
Van egyáltalán olyan egyesület, ami enged ilyenkor lovagolni? Kétlem...
2020. ápr. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
34%
Ha tömegsportról lenne szó, még megérteném édesanyádat. De tulajdonképpen hány emberrel találkoznál? És igen, lovaglás közben lehet tartani a távolságot. Szóval teljesen nem tudom megérteni anyukádat. Csak nagyon félt, gondolom, ez az ok. Sokan nem hagyják abba a sportot, gondolok itt például a kerékpározásra. Azt viszont nem tudom, mennyi idős vagy. Ha kiskorú, sajnos nem tehetsz mást, hallgatnod kell édesanyádra. És türelmesen várni.
2020. ápr. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!🥰 #1 nem értem itt a problémádat, normálisan írtam ki a kérdést nem bunkóztam.

#6 Igen van, akihez eltudnának vinni

#7 maximum 3 emberrel találkoznék kettővel egy kocisba kéne ülni de nem egymás mellett és az ablakot lehúznánk és a harmadikkal pedig nem kerülnék kettő méternél közelebb.

2020. ápr. 25. 21:22
 9/11 anonim válasza:
30%
Csak 85000 embernek elmaradt a BALLAGÁSA, (nem is sorolom ezen kívül mi...) AZ ÉRETTSÉGIRE VALÓ FELKÉSZÍTÉSE, MUNKAHELYEKről dobták ki az embereket, és SZÜLINAPOK SEM VOLTAK! Nehogy már egy edzés legyen a legnagyobb probléma. Foglald le magad. :(
2020. máj. 7. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nincs karantén és eddig se volt.

Kijárási korlátozás volt.

Ha nem bp és környéke akkor meg nyugodtan mehetsz.

2020. máj. 7. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!