Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti nektek rosszul esne, ha a...

Ti nektek rosszul esne, ha a lányotok többet lenne apukájánál/ odaköltözne ha jobb úgy a kapcsolatotok?

Figyelt kérdés
Szóval jobban szeretek apunál lenni, és volt egy idő amikor úgy volt hogy odaköltözöm (pár éve) de mégsem. Anyuval azóta jobb a kapcsolatom, viszont valamiért jobban érzem magam ha apunál vagyok, de ha itthon vagyok pár napig akkor jól elvagyok, viszont mondjuk 3 nap után már kezdünk veszekedni, meg nem érzem magam jól itthon, és mennék vissza.

2020. ápr. 29. 19:58
 1/4 anonim ***** válasza:
22%
Örülnék neki hogy nincs mindig a nyakamon.
2020. ápr. 29. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha az apja normális, akkor elfogadnam a lányom döntését. Nyilván apudnak más a vermerseklete, mellette nyugodtabb a légkör. Max elgondolkodnek rajta hogy velem mi lehet a gond ilyen téren.
2020. ápr. 29. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Igen, rosszul esik. Februárban költözött a lányom az apjához. Igaz két utcányira, bármikor láthatom és beszélhetünk. Nem vesztünk össze vagy ilyesmi, de mégis bánt, olyan mintha rossz anya lennék, és nem tudok neki megfelelni. Lelkiismeretfurdalásom van, sokat sírok, nem tudom, hogy kezeljem a helyzetet. Mennyit keressem? Hívjam haza? Elmondjam hogy fáj ez nekem, vagy ez az én terhem ne pakoljam rá? Nagyon nehéz helyzet és szomorú.

Nem tudom a te anyukád hogy éli meg, én így.

2020. ápr. 30. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 akoslucu201312 válasza:
Kedves utolsó Anyuka!Ha nem vesztetek össze,akkor nem kell aggódnod,hogy nem vagy jó anya.Nyugodtan mondd el neki,hogy neked ez rosszul esik,de ne várd tőle,hogy haza költözik.Saját példámat tekintve,én 14évesen költöztem apukámhoz és az “új” családjához.Nem azért mert nem szeretem az anyukámat,hanem azért mert vele sokkal több konfliktusom volt.Imádom-szeretem anyukámat,de a kettőnk temperamentuma nem egyezik,ellenben apukámmal aki egy végtelenül nyugodt,jó temperamentú ember akivel szinte mindenki kijön,ebből az is következik,hogy amikor a 14 éves tini amúgy is mindenkivel dacol sokkal könnyebb mondjuk egy olyan emberrel lenni aki türelmesebb a sok hülyeségre,mégis azért állít fel szabályokat!Nekem is anyukám először azt gondolta,hogy nem szeretem vagy éppen,hogy apukám mindent megenged biztos azért,de ez nem így van,fentebb már leírtam az indokokat.Az meg plusz,hogy ti közel laktok egymáshoz bármikor láthatjátok egymást nekem külföldön lakik anyukám,jót tett a távolság sokkal jobban örülünk ha látjuk egymást,nincsenek vagy csak minimálisak a konfliktusok.
2020. ápr. 30. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!