Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Kirakhatnak a szülői házból...

Kirakhatnak a szülői házból szó nélkül 19 évesen ha aktív nappali tagozatos hallgatói jogviszonnyal rendelkezem (egyetem)?

Figyelt kérdés

Szüleimet úgy kell elképzelni, hogy a valami hihetetlen ostoba emberek, faterom iszik vagy TVt néz, anyám TVt néz vagy a szomszédokkal, családdal veszekszik minden apróságon. Újabban már azért is megvernek -szó szerint megütnek- ha 10 után oltva van a szobámba a villany, vagy 2x húzom le a WC-t, ilyen kis szir-szar apróságokért....


siralmas a helyzet és mindenáron ki akarnak rakni



2020. ápr. 29. 22:16
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
69%

ma 22:54 vagyok


" gyermek akkor jogosult tartásra, "


Ez azt jelenti, hogy a szülők eltartják, otthon biztostanak neki, vagy ha a szülők elváltak akkor rokontartásidíj is járhat.

2020. ápr. 29. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
0%
Ha valóban ez lenne a helyzet, örülnék,hogy végre nagykorú vagyok és a sarkamra állhatok. Ne légy ostoba. Ha nem szeretsz ott lakni költözz el.
2020. ápr. 30. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
29%
ha 19 vagy és ez helyzet akkor lépj le minél előbb, a saját érdekedben! :)
2020. ápr. 30. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
91%
Hagyjátok, nem érti...
2020. ápr. 30. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
68%

Hogy lehettek ilyen érzéketlen barmok?

,,Tovább a hisztidet már nem is olvastam".

Kedves válaszoló, azt hiszem inkább rád férne egy verés...

Semmi empátia nincs bennetek egy emberi lény felé, aki a karantén alatt otthon rekedt egy alkoholista apával és még fizikailag bántalmazzák is? Szerintetek kell még neki, hogy itt baromkodjatok?

Kérdező, ne vedd fel ezeket az érzéketlen megjegyzéseket, együttérzek veled, és nagyon sajnálom, hogy ilyen helyzetben vagy, viszont amíg egyetemre jársz, igen, a szüleid kötelesek eltartani. Kitartás! 18/L

2020. ápr. 30. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Savlekotő ***** válasza:
8%

Magyarországon amint lejár a lóvé kukába megy az érdek gyerek.. Lesznek itt majd évek múlva szemétbe rakott CSOK gyerekek..

70F

2020. máj. 27. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!