Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Apámnak semmi sem elég jó,...

Apámnak semmi sem elég jó, csak a lecseszés megy itthon. Bővebben lent! Tanácsok? 25/L

Figyelt kérdés

Soha semmi sem jó neki. A szép szavakat nem ismeri, csak a lebaszást mindenért. De érdekes, a családon kívüli emberekkel, munkatársaival mindig vicceskedik, elpoénkodik, elbeszélget. Én még itthon lakom/anyagilag támogat apám, de köszönésen kívül jó 3-4 éve nem beszéltünk semmit. Ugyan így viselkedik a nővéremmel is, ő már nem lakik itthon, családja van, 2 diplomája, szuper munkahelye.

Én utolsó éves vagyok az orvosin. Mi kell még neki, ha ez sem jó?? Mégis hogy álljak hozzá egy ilyen emberhez?

25/L



2020. ápr. 30. 20:45
 1/7 anonim ***** válasza:
38%

Kissebbségi komplexusa van, töketlen kukeró, mert nem ért el semmi jelentősebbet az életben (vagy csak ő nem látja át és értkeli amit elért) és emiatt azt is félti amije van ezért lúzerkedik a kollegákkal, ha kell ha nem. a véleményed, hanem állandóan jópofi módba vagy melóba, dehát a magyar melósok 85%-a erre kényszerül a munkatársai előtt... Ettől "jó tagja" a csapatnak...


Szar lehet, ha nem vállalhatod

2020. ápr. 30. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
65%

Otthon aztán kiokádja a sok feszkót, és ti vagytoka villámhárítók. Az előző válaszom kissé megkeveredett az egyik mondtat eleje a komment végére került :)

Előző voltam.

2020. ápr. 30. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
75%
Sajnos ő mérgező szülő. Nem tudod őt megváltoztatni, ne emészd magad emiatt.
2020. ápr. 30. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonymousreview60 ***** válasza:
Az eddig leírtak igazak. Nem tudja kezelni a feszültségeket, és rajtatok vezeti le.
2020. ápr. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Egyáltalán nincs stresszes munkája. A munkatársaival való kommunikációt nem muszájból csinálja, sokszor össze szoktak ülni munkán kívül is iszogatni, bográcsozni.

Az életét úgy kell elképzelni, hogy minden óhaja-sóhaja teljesítve van. A ház patyolat, minden nap meleg étel az asztalon, az udvar/kert rendezett, háziállatok ellátva, anyám igazán kitesz magáért a munkája mellett, de senki sincs tisztelve ebben a házban. Szomorú...

2020. ápr. 30. 21:56
 6/7 anonim ***** válasza:
Elmondtad már ezt neki? De nem úgy, hogy mindig csak lecseszel. Hanem, hogy apa, alig beszélgetünk, úgy érzem nem tudok neked megfelelni, sosem dícsérsz meg,,"vagy szerinted nem jól csinálom a dolgaimat? ". Gyakran gondolkozom ezen, szinte már csak köszönünk egymásnak. Kíváncsi lennék mit felel, próbálj rá így hatni, ha ez sem megy, akkor ő ilyen el kell fogadni. Esetleg anyukádnak is elmondhatod ezt.
2020. máj. 1. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos vannak olyan emberek, akiknek semmi sem jó. Őszintén szólva, nem igazán tudod őket megváltoztatni. Én büszke volnék arra, ha lenne egy orvosit végzett lányom, azt a diplomát nem adják ingyen. 33/F
2020. máj. 1. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!