Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy kezeljem ezt? Hallom...

Hogy kezeljem ezt? Hallom ahogy anyám szid a kapcsolatom miatt. Többi lent 19/L

Figyelt kérdés
Nwgyon rossz állandóan arra kelni, hogy anyám szidja a kapcsoltom és állandóan rólunk dunnyog. Hogy mindig mi vagyunk a téma és nem látja itt szívesen a párom és én sem mehetek hozzá nyugodt szívvel mert állandóan ordít velem utána. Sajnos nem tudunk külön költözni, mert nem olyanok sajnos a lehetőségeink. Mindig rosszul érzem magam, ha hallom, hogy kritizál. És látom rajta, hogy nem tetszik neki, hogy a jön a barátom hozzánk.

2020. máj. 1. 10:19
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
50%

Ő háza, ő szabályai. Ha nem tetszik, akkor lehet cuccolni :/


Jön a nyár, megszedheted magad, utána meg lehet suli mellett folytatni a diákmunkát, amiből összehozod a kajádat meg az albi felét.

2020. máj. 1. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
0%
ez az "én házam, én szabályaim" majdnem jó kifogás lenne, ha az anyuka nemtetszése addig lenne kinyilvánítva, amíg a srác az "ő házában" tartózkodik. de ugye nem ez a helyzet. a kérdező állítása szerint az anyja akkor is savazza a srácot, amikor ő a közelben sincs. nem tudjuk, miért, lehet anyukának jó oka van rá, talán a kérdező elárulja nekünk valamikor. de lehet mindegy is, nekem is volt olyan párom, akit szüleim nem szerettek, de érdekes módon ők képesek voltak ezt magukban tartani, és tiszteletben tartották a választásomat. még akkor se hisztiztek, mikor a srác néha nálunk volt.
2020. máj. 1. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
54%
Én azt mondanám, hogy vagy elfogadja a kapcsolatom, vagy soha többé nem lát és felejtsen el. Gondolom még tanulsz. Ha megszült és tanult kötelessége eltartani és gondolom a házat/lakást, ha meghalsz te öröklöd. A neveden van vmi? Ha igen, akkor nem tud mit csinálni. Te is ordíts vissza.
2020. máj. 2. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

#13

Ha a Kérdező megfogadná tanácsodat, akkor nyilván nem örökölne semmit. Ugyanis az anyjának módjában áll még életében életjáradéki, eltartási, örökösödési szerződést kötni rá, vagy csak simán eladja papíron valakinek és lakja haszonélvezőként tovább.

2020. máj. 2. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
"Én azt mondanám, hogy vagy elfogadja a kapcsolatom, vagy soha többé nem lát és felejtsen el" Ez ott szokott bukni hogy anyu lakása, pénze, kajája kelleni szokott az "azt csinálok amit akarok " beállítású fiataloknak.
2020. máj. 2. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg vagy beszéljétek meg nyugodtan, hogy mi az oka annak, hogy nem bírja a párodat. Gondolj arra, hogy te se kedvelsz mindenkit és annak is meg van az oka. Amíg az ő lakásában lakol el kell viselned örülj annak, hogy be engedi és csak morog. Az én anyukám be se engedte a páromat mert az ő háza volt.
2020. máj. 2. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!