Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szükséges orvost felkeresni...

Szükséges orvost felkeresni vagy a gyógyulás útján haladok?

Figyelt kérdés
Bulimiával küzdök sajnos egy ideje. Amit nagy nehezen de elmondtam a szüleimnek ők megértettek és elkezdtek támogatni. Viszont egyre inkább úgy érzem,hogy elhatalmasodott rajtam a betegség bár több mint egy hete nem hánytatom magamat amit én haladásnak könyvelek el.Viszont a hányingerem azóta is megmaradt próbálom megállni azt,hogy ne hánytassam magam nagy nehezen de sikerül több mint egy hete ahogy említettem. Ilyen esetben is beszéljek egy orvossal vagy elég,hogyha a szüleimnek mondom el,hogy nagyon nehezen bírom hánytatás nélkül? Kitudok egyedül jönni ebből a szörnyű betegségből vagy forduljak a szüleimhez vagy éppen egy orvoshoz segítségért? Leginkább olyanok válasza érdekelne akik jártak hasonló cipőben vagy éppen anyukák.

2020. máj. 4. 13:12
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem bár jó úton haladsz, kelleni fog valaki, akivel beszélhetsz róla, mert könnyen visszaeshetsz.
2020. máj. 4. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
42%
1 hét alatt semeddig nem jutottál, ez csak a kezdet. Az a minimum, hogy a szüleidnek beszélsz az érzéseidről, mert -e nélkül nem tudnak segíteni, de lehet, hogy kevesek lesznek hozzá, és orvos, pszichológus is kell.
2020. máj. 4. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Mielőbb beszélj a szüleiddel, de a legjobb, ha gyorsan keresel pszichológust, akivel beszélgethetsz. Ő szakmai szemmel látja a dolgokat, tudni fogja, mikor hogyan segíthet neked, és ha kell, másik szalemberhez irányít, pl pszichiáterhez vagy orvoshoz.

Az magyon szuper, hogy már egy hete nem hánysz, ez az első lépés, amit te már megtettél, ez mindig a legnehezebb. Kitartást a továbbiakhoz!

2020. máj. 4. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen, mindenkepp mondd a szuleidnek, hogy eltelt 1 het es nagyon nehez. Hidd el, hogy a batorito es buszke szavuk (ha tenyleg oszinten tamogatnak) loketet, erot fog adni.
2020. máj. 4. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nagyon ügyes vagy, hogy egy hétig bírtad, én így ismeretlenül is büszke vagyok rád! Ellenben, ha tényleg úgy érzed, egyedül nem megy, keress segítséget! A szüleidnek mindenképpen jelezd, hogy gond van, ők biztos fognak segíteni.
2020. máj. 4. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!