Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek hogy megengedjék a...

Mit tegyek hogy megengedjék a szüleim?

Figyelt kérdés
Én egy 16 éves lány vagyok. Egy ideje már nagyon meg szerettem egy 18 éves srácot. És már együtt vagyunk 2 hónapja. Viszont a szüleim nagyon féltenek engem és nem akarják hogy barátom legyen még. Folyton veszekszünk emiatt a szüleimmel. Minden nap sírok mert nagyon hiányzik a szerelmem . Egyenlőre még csak annyit szeretnék hogy legalább azt engedjék meg hogy találkozhassak vele, aztán a többi majd úgy is alakulna.

2020. máj. 6. 16:12
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

ezt egyes egyedül a szüleiddel tudod megbeszélni!

Testvéri, nagyszülői, keresztanyai, stb. segítséggel - ha ők az oldaladra állnak.

2020. máj. 6. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mindenki az oldalamra áll! Viszont a szüleim nagyon makacsak és nagyon féltenek. Viszont azt is meg kell érteniük hogy nagyon szerelmes vagyok.
2020. máj. 6. 16:54
 3/6 anonim ***** válasza:
Találkoztak már a fiúval? Mi a véleményük?
2020. máj. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem találkoztak még. Viszont képet mutattam már róla nekik,Apukám szerint szép fiú, meg nagyon sokat meséltem már róla apukámnak. Viszont itt egy a baj ,hogy nagyon félt, de ez természetes is. Viszont így nagyon rossz, és szeretném ha megengedné hogy együtt legyek vele.
2020. máj. 7. 00:18
 5/6 anonim ***** válasza:
Kérd meg őket, hogy meghívhasd a fiút hozzátok pl ebédre, hogy a szüleid is megismerhessék. Lehet, hogy ha megismerik akkor engedékenyebbek lesznek.
2020. máj. 7. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
81%
Igen, meg kéne ismerniük. Ha apud vevő rá, akkor őt kell meggyőzni. Anyut majd meggyőzi ő.
2020. máj. 8. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!