Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nem bírom elviselni az anyukám...

Nem bírom elviselni az anyukámat. Lehet ez ellen valamit tenni?

Figyelt kérdés

Amióta tudom hogy csalja az apámat, bármit csinál az irritál. Már ha meglátom akkor is. Minden apró kis cselekedet amit csinál zavar. Sokszor van hogy ingerülten válaszolok neki hiába nem csinált semmi rosszat és látom hogy ez bántja de nem mondhatom a szemébe hogy tudom hogy csalod apát. Már nem tudom mit tegyek. Lassan két éve így megy ez.

18/L (anya nem tudja hogy tudom hogy csalja apát)



2020. máj. 9. 13:19
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
0%
Nőlj fel. Ha nem lennél ennyire ostoba, már rég leültél volna anyáddal beszélni erről, nem pedig játszanád itt a passzív-agresszív királylányt. Az élet nem fekete-fehér, nem éltél le X évet még egy házasságban sem, semmi jogod osztani az észt, ráadásul a háta mögött, amikor semmit sem tudsz az okokról. Szégyelld magad.
2020. máj. 9. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Jogos. Szégyelld magad, mert az anyád csalja az apádat. De viccet félretéve muszáj beszélned anyáddal.
2020. máj. 10. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
100%

Elképedve olvasom némelyik választ! Emberek, komolyan ő szégyellje magát??? Hol éltek ti? Ez a lány, nem kis lelki terhet hordoz magában. Én teljesen megértem, hogy irritálja az anyja, mióta tud erről. Megbomlott a családi egység és igenis van köze hozzá, hiszen a szüleiről van szó! Már két éve ezzel a tudattal élni, borzalmas lehet.

Kérdező, én is azt javaslom, hogy próbálj meg beszélni az anyukáddal. Ez egy nagyon nehéz lelki dolog számodra. Ki kell hogy add magadból. Az anyád felrelépése(i) miatt, nem mehetsz tönkre.

2020. máj. 10. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
0%
Pedig igenis szégyelheti magát, hiszen úgy ítélkezik, hogy soha nem hallgatta meg az anyját. Gondolom az édesanyja a szívét-lelkét kitette a gyerekeiért, ő meg így viszonozza, hogy még csak tisztázni sem hajlandó a dolgot.
2020. máj. 10. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
84%

Utolsó, gondolom te is ilyen sunyiba félredugó vagy, azért paprikázódtál fel ennyire.

A kérdezönek nincs miért szégyenkeznie, nem ő ver át egy másik embert. Ez az "okok" duma meg szánalmas. Ha egy házaság xar el kell válni, és máris nem lesznek "okok" amiért at kell cseszni a másik fejét.

2020. máj. 10. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
0%
Szóval teljesen normális úgy leírnia a saját anyját, hogy csak valamit sejt, de sosem kérdezte meg róla? Vajon a kérdezőnek hogy esne, ha az anyja többet nem venné tudomást róla mert feltételez valamit a lányáról?
2020. máj. 10. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!