Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők!Engednétek hogy a 18...

Szülők!Engednétek hogy a 18 éves lányotoknál ott aludjon a 26 éves barátja(8,5 év a korkülönbség).?

Figyelt kérdés
Sziasztok!A kérdésben én vagyok az a 18 éves lány.Fél éve együtt vagyunk a barátommal.A szüleimnek bemutattam.Nekem ez fontos volt.Elég rosszul kezelték a korkülönbséget.De szimpatikusnak tartják.Tudják azt hogy egy kedves aranyos ember.Fél év együtt lét után nagyon szeretnék vele együtt aludni is.De a szüleim nem engedik.Már felajánlottam azt is ha kell nyitott ajtónál alszunk.De így se.Arról meg szó se lehet hogy én aludjak nála.

2020. máj. 15. 17:24
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%
Délután 5-kor is lehet szeretkezni valakivel, ez nem éjszakai program kizárólag.
2020. máj. 15. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
100%

Fura de sok szülő ilyen!

Pl exemmel 500méterre laktunk egymástól,az egyetemi városban,majd minden nap volt szex,de náluk otthon nem lehetett. Egyszerűen azt gondolják amiről nem tudnak az meg se történik.

2020. máj. 15. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 Savlekotő ***** válasza:
86%
Akkor közöld velük hogy bármikor tudtok szexelni ha akartok.. Ha meg félsz tőlük játsszad előttük továbbra is a szűz kislányt majd 20 évesen is..
2020. máj. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim válasza:
100%
Tájékoztasd őket hogy a f@sz nappal is feláll.
2020. máj. 15. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
89%

Igen.

...hasonló helyzetben voltam ó... nagyon sok éve. Az akkori barátnőm volt a 18 (na jó, kicsivel kevesebb) éves lány, én meg a 30+ pasi.A kapcsolatot a lány anyja már elég régen tudta.

Szülők megengedték, hogy ott aludjak. Lány apjával az első pillanatban kölcsönös "szimpátiába kerültünk".

Befogadtak.

A kapcsolat 7 évig tartott...

2020. máj. 15. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
68%

Persze. 18 éves koromban halálosan szerelmes voltam egy 26 éves srácba, a legideálisabb korkülönbség egyébként.

És biztosítanám a lányomat, hogy ha becsúszna egy baba, akkor is mindig számíthatna rám. Soha nem kötném feltételhez a szeretetemet és soha nem biztatnám arra, hogy ölje meg a gyermekét.

2020. máj. 15. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
100%

Igaz, nem szülő vagyok hanem szintén 18 éves lány. Nekem megengedték a szüleim, akkor még 17 voltam és 1 hónap után aludtam ott a 23 éves barátomnál. Ő is szokott itt aludni, még most a vírus idején is, nagyon szeretik mert rendes, dolgozik, tudnak vele beszélgetni és velem is jól bánik.

A másik pedig az, hogy a szex tényleg nem esti elfoglaltság, és így legalább nyugodt környezetben vesztettem el a szüzességem, nem a szüleim melletti szobában, hang nélkül vagy napközben azon aggódva hogy valaki hazajön.


Mondd el nekik ezt, hogy az ott alvás nem feltétlenül jelent szexet és a nem ott alvás nem jelenti hogy nem fekszel le vele.

2020. máj. 15. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
28%

Aki attól fél,hogy a gyereke egyszer felnő,az ne vállaljon gyereket,hanem tartson kiskutyát!

Az mindig engedelmes lesz!

Ez a véleményem!

2020. máj. 16. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
83%
Engedném persze. Ez a kor különbség meg pont ideális, pont jó. Kit akar melléd anyud? Egy 19.éves éretlen gyereket? Állj ki magatokért.
2020. máj. 16. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
51%
Nekem fura csak,hogy ha egy 18 éves lány szexuális életet él akkor felvetődik a gyerek lehetősége. Mármint tudom minden alkalom egy esély,csak szerintem aki megtanult 10 matek tételt,a világtörténelmet és buta a fogamzásgátláshoz...
2020. máj. 16. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!