Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők!Engednétek hogy a 18...

Szülők!Engednétek hogy a 18 éves lányotoknál ott aludjon a 26 éves barátja(8,5 év a korkülönbség).?

Figyelt kérdés
Sziasztok!A kérdésben én vagyok az a 18 éves lány.Fél éve együtt vagyunk a barátommal.A szüleimnek bemutattam.Nekem ez fontos volt.Elég rosszul kezelték a korkülönbséget.De szimpatikusnak tartják.Tudják azt hogy egy kedves aranyos ember.Fél év együtt lét után nagyon szeretnék vele együtt aludni is.De a szüleim nem engedik.Már felajánlottam azt is ha kell nyitott ajtónál alszunk.De így se.Arról meg szó se lehet hogy én aludjak nála.

2020. máj. 15. 17:24
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%
18 évesen nem kell az engedélyük, ha nála akarsz aludni. Csak mondod hogy majd másnap mész haza.
2020. máj. 18. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim válasza:
100%

Sziasztok!

Erre a vàlaszom mindenkèppen igen

Megèrtem az anyukàkat is mivel èn is anya vagyok de mikor 18 voltam nàlunk ugyan ez volt

Anya nem engedte aztan leültem vele beszèlni ès elmondtam neki mennyit jelent szàmomra màra a fèrjem lett.szóval minèl jobban tiltunk valamit a gyereknek annàl jobban az ellentètjèt fogja csinàlni.Èn ha az èn lànyom akarna menni elengednèm söt mèg azt is mondanàm neki hozzànk is jöhetnek bàrmikor igy legalàbb van esèly rà hogy megismerjem a sràcot ès ha ugy alakul jó anyós legyek


30èves N

2020. máj. 18. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim válasza:
80%
Fèrjem ès köztem 7,5 èv van 10ève vagyunk hàzasok
2020. máj. 18. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
0%
Én nem engedném. Szexelni lehet, de az ottalvás nem tiniknek való, hanem anyagilag önálló, felnőtt embereknek. Nem prűd anyuka vagyok, hanem egy 25 éves nő, aki megbánta, hogy 18 évesen komoly kapcsolatban volt egy 26 évessel, ahelyett, hogy élt volna és készült az egyetemre.
2020. máj. 18. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 Savlekotő ***** válasza:
56%
Ezek szerint te engednéd a 12 13 14 évest is szexelni de ott aludni nem gratulálok,szerintem meg a szexhez kéne felnőni akkor nem kaparásra járnátok meg nem lenne ennyi utált becsúszott gyerek..
2020. máj. 18. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
100%

Na végül együtt aludtatok?

Mondd meg hogy nappal is feláll

2020. szept. 30. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!