Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy lehet úgy kipuhatolózni...

Hogy lehet úgy kipuhatolózni a szülők hozzáállását a melegekhez/biszexekhez, hogy ne jöjjenek rá, hogy mi a cél ezzel?

Figyelt kérdés
Sok "hogyan coming outoljak" kérdésnél az a válasz, hogy először tapogasd ki, hogy hogy állnak a témához. Ez mégis hogy lehetséges úgy, hogy ne legyen full egyértelmű, hogy azért kérdezi a gyerek, mert érintett a témában?

2020. máj. 17. 23:01
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Hozz fel egy cikket amit olvastál a témában, esetleg pletykaként hozd fel, hogy valaki osztálytárs/munkatárs meleg.

Amúgy ha erre negatívan is reagálnak nem azt jelenti, hogy nálad sem fogadnák el. Sokkal másabb, ha egy idegenről van szó.

2020. máj. 17. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
67%

Én nem puhatolóznék.

Tálalj ki. Hiába van "rossz"véleményük egy tv sztárról veled ugyis másképp lesz.

Úgy kellene mindenkit elfogadni amilyen.

Falra mászok ettől,hogy még mindig van aki utál valakit azért mert más,máshogy gondolkozik,másak a tervei az"átlagoshoz"képest.

Légy bátor!

Coming out 😊

2020. máj. 17. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
40%
Nézzetek melegfelvonulást...
2020. máj. 17. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
76%
Ha elutasítóak, azt nagyon könnyen észre lehet venni, mert az ilyen emberek általában nem bírják megállni, hogy ne mocskoljanak jó hangosan és feltűnően mindenféle embercsoportot, ha azok bárhol szóba kerülnek. B*ziznak, zsidóznak meg minden. Akik ezt nem csinálják, azok többnyire elfogadóak. Az intelligenciaszint is árulkodhat róla, az alapvetően buta, igénytelen és műveletlen emberek hajlamosabbak a gyűlölködésre. Bár ez azért nem feltétlenül van így minden esetben, ismerek olyan embert, aki egyetemet végzett, méghozzá nagyon szép eredménnyel, mégis homofób és rasszista.
2020. máj. 18. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
50%

"Úgy kellene mindenkit elfogadni amilyen.

Falra mászok ettől,hogy még mindig van aki utál valakit azért mert más,máshogy gondolkozik,másak a tervei az"átlagoshoz"képest."


"Ha elutasítóak, azt nagyon könnyen észre lehet venni, mert az ilyen emberek általában nem bírják megállni, hogy ne mocskoljanak jó hangosan és feltűnően mindenféle embercsoportot, ha azok bárhol szóba kerülnek. "


Érdekes, nálatok valaminek az elutasítása miért egyenlő valaminek a gyűlöletével? Nem ítélkeztek egy kicsit hamar a "máshogy gondolkodókkal" szemben? Kezdjük ott: emberek, a gyerekükről beszélünk! Miért utálnák?

Teljes mértékben joguk van nem elfogadni, és joguk van szerintem elszomorodni azon, ha emiatt nem lesz unokájuk. Ez egy dolog, utálkozni, gyűlölködni megint más. Jó lenne észrevenni, hogy a többség nem "homofób", nem meleggyűlölő, de attól még nem kellene elvárni bárkitől is, hogy jó képet vágjon valamihez, amit szokatlannak tart.

2020. máj. 18. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
68%

5ös!

Na ez a baj,hogy ez még mindig szokatlan.

Az utál szó tényleg nem volt jó most ,igazad van.

Inkább a nem elfogadás.

Ha végre mindenki elfogadna mindenkit olyannak amilyen jobbak lennének a kapcsolatok,családi ,baráti mindenféle kapcsolat.

Meg a világ is szebb lehetne.

A válaszodból ítélve valahogy úgy érzem te a "nem elfogadó"csapatban játszol.

Én elfogadom úgy ahogy van,mindenkit.

Téged is attól függetlenül,hogy nem egy a nézetünk.

Van egy meleg barátom biztattam,hogy mondja már el végre a szüleinek. Nagyon félt ,nem akarta. Mindig mondta,hogy az anyja nagyon szigorú ilyen témákkal kapcsolatban,földhöz ragadt,egyébként biosz tanárnéni.

Egy nyaralás alkalmával kicsit berúgott,összemelegedett egy fiúval a parton ,egy pár kép is készült ,ittas állapotában elküldött egyet az anyjának.

Majd másnap az anyja megkérdezte tőle viccesen,hogy és figyu már ő akkor most vej vagy meny jelölt ,hogy kell ezt nevén nevezni? Naggggyon vageny anyja.

Mint kiderült nagyon is laza ebben a témában. Szerintem ez a normális.

2020. máj. 18. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
0%
Töltsetek ki a családdal egyesével egy big 5 személyiség tesztet.
2020. máj. 18. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
32%
Ha ismered a szüleidet, akkor nem kell puhatolózni, mert tudod mi a véleményuk a melegekrõl. Egyértelmü, ha konzervatív vallásosak ennek megfelelõ módon fognak kiakadni. De mivel õk szülõk, jobb esetben már tudják. Az én szüleim is tudom, hogy tudják, pedig nem mondtam nekik. Nem hiszek a coming out-ban.
2020. máj. 18. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
14%
Beletörődnek mert nem tehetnek mást de azt el ne hidd hogy valóban örülnek neki.... Én amondó vagyok hogy nevelés kérdése az egész, és nem akkor és itt derül ki. Vagyis ha a te szüleid konzervatívok lettek volna akkor azon izgulnál mit szólnának ha ilyen vagy olyan ellenkező neművel állítasz be de az agyad kispolcán nem merülne fel hogy azonos nemű hozz haza. Hajlam és környezet együttese eredményez ilyen életvitelt.
2020. máj. 18. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Aki szerint nem hatékony egy személyiség teszt és nem mondja meg, hogy egy ember mennyire elfogadó, az 100 tudományt von kétségbe, vagy tud valami értelmes indokot is?
2020. máj. 18. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!