Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek ha a régi kapcsolat...

Mit tegyek ha a régi kapcsolatomból származó gyerekem nem tudja elfogadni az új feleségem és a közös gyerekünk?

Figyelt kérdés
6 éves gyerekről van szó, akit az anyja eddig is ellenem nevelt, most meg hogy itt a közös gyerekünk még jobban uszítja és a kislány meg se akarja ismerni a testvérét bármit is mondok neki. Így most nem is találkozunk meg telefonon is ritkán beszélünk, mivel érthető módon a feleségem nem örül a kislány hozzáállásának és úgy érzi szét akarnak választani minket, a közös házunkba meg nem akarja hogy hozzam.
2020. máj. 20. 18:00
 31/99 anonim ***** válasza:
26%
Hú de lepontozták az utolsót mert igazat mert mondani.
2020. máj. 21. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/99 anonim ***** válasza:
19%

31!


Ez a normális a gyakorin.

A gyerek sosem hibás, az ex az esetek többségében szent, az apa puhapöts, az uj nő pedig ribizli. Atmenet szerintuk nincs, az meg hogy az ő fixa ideájuk ellenkezője legyen igaz kb istenkáromlás.

2020. máj. 21. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/99 anonim ***** válasza:
39%
Ja, rájöttem hogy itt a gyerekét leszaró apa is ártatlan barika, és a gyerektől kezdve az exig, új nőig mindenki hibás a helyzetben, csak a fater nem, soha...
2020. máj. 21. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/99 anonim ***** válasza:
83%

33!


Ezt pontosan ki írta?

2020. máj. 21. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/99 anonim ***** válasza:
22%
Csak nézz szét itt az oldalon az ilyen kérdéseknél. Vagy itt a válaszoknál. Volt itt a meg kéne verni nőtől kezdve minden, addig hogy szemét anyu uszítja a gyereket...
2020. máj. 21. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/99 anonim ***** válasza:
21%

35!


Miután csak egyik oldalt ismered meg a kérdés alapján, arra reagálsz. A válaszadók 99%-a úgy reagál, ahigy én azt a 32. kommentben leírtam. De van olyan, hogy ez nem reális. Korábban írtam, hogy én voltam elvált szülők gyereke és megpróbáltam saját elhatározásból szétbaxni apám kapcsolatát. Ott is lehetett volna az új nőt szidni, meg apámat, hogy mi az hogy nem mehetek hozzajuk, pedig ÉN voltam a hibás.

2020. máj. 21. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/99 anonim ***** válasza:
89%
Valóban ezt írtad: Csakhogy élőben is sorban ezt tapasztalom. Apukák szidnak minden nőt, ők az áldozatok, de meg sem próbálnak semmit tenni az ügy rendezése érdekében. Lehet, sőt biztos hogy sokszor a gyerek a hibás. De ő gyerek, és nagyon gáz hogy három felnőtt se tudja kezelni a helyzetet. A gyerek hibája lehet a helyzet. De a felelőssége nem. Amúgy a kérdező sem tesz mást, mint a nőkre mutogat.
2020. máj. 21. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/99 anonim ***** válasza:
12%
Na és szeritned mit csináljon? Dobja a második feleseget és a gyereket az ex és ah első gyerek miatt?
2020. máj. 21. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/99 anonim ***** válasza:
78%
Egek.. mintha csak ez az opció létezne...
2020. máj. 21. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/99 anonim ***** válasza:
0%
Mert pontosan milyen masik opcio van?
2020. máj. 21. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!