Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Most, hogy már enyhűlés van ,...

Most, hogy már enyhűlés van , haza merjek menni a szüleimhez?

Figyelt kérdés
idősebbek már 67 évesek, most már több,mint 2 hónapja nem voltam otthon, vagy még mindíg várjak vele?

#szülő, vírus
2020. máj. 22. 21:06
 1/9 anonim ***** válasza:
62%
menjél. maszk, kézfertőtlenítés. örülni fognak neked
2020. máj. 22. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
86%

Nézd, nincs ellenszer, tehát igazából SEMMI nem változott, csak belátták a kormányok, hovy a túlreagálásuk nagyobb károkat okoz, mint maga a vírus tette volna.

Ugyanakkora kockázatnak teszed ki őket, ha most hazamész, mintha másfél hónapja tetted volna.

2020. máj. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
83%

Cecilia már a hét elején megmondta, lehet menni a nagyit megölelni.

Komolyra fordítva a szót...

Ők akarják-e, hogy találkozzatok? Én ismerek jó pár embert, fiatalt, időset, aki még nem mer közvetlen kontaktust vállalni.

2020. máj. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
47%

Szerintem nyugodtan.

Az összlakosság 1-2%-a fertőzött, eés korántsem mindenki lett beteg.

Engem rendszeresen látogatott két gyerekem is, Bp-n az mert nagyobb veszélynek látták, hogy valami zombi leszek, minden fertőzött.

Pedig súlyos a tüdőm helyzete, de eddig megúsztam.

64f

2020. máj. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
75%
Ja, enyhülés van, azért egyre több fertőzött napi szinten. Az emberek meg ész nélkül nekiindultak.
2020. máj. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

A helyedben én még egy kicsit várnék. Ők tudják, hogy szereted őket, de igazán akkor vigyázol rájuk, ha ettől a fertőzéstől megóvod őket!

"Minden életben és minden életszakban kerekednek ilyen viharok, mikor mindaz, ami addig kötés volt, nem bírja ki a szenvedélyes indulatok viharának feszítését. Lazíts és várjál. Reggelre elül a vihar." (Márai)

2020. máj. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
TÖbb a fertőzött, mint volt. Ez nem enyhülés, csak nem lehet hónapokig bezárva tartani az embereket.
2020. máj. 22. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Viszont a héten volt a munkahelyemen tesztelés, nálam nem találtak semmit. Így se menjek el?
2020. máj. 22. 22:20
 9/9 anonim ***** válasza:
75%
Akkor menj. Ők mit gondolnak róla? Ha szeretnék, akkor menjél.
2020. máj. 22. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!