Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Kinek higgyek? Anyámnak vagy...

Kinek higgyek? Anyámnak vagy apámnak?

Figyelt kérdés
A lényeg, hogy apámnak volt 1,2 (anyám szerint 1,5 millió) forint tartozása hitelkártyára, ami anno 600 ezerként kezdődött. Apám ezt anno nem tudta fizetni, mert apám szerint apám állta a család rezsijét és kajáját, anyám szerint pedig ő állta a rezsit és kaját. Megkérte anyámat, hogy segítsen be hogyha már ő úgyse fizet semmit (ugye anyám szerint pedig apám nem fizetett semmit, sajnos erről sose tudjuk meg az igazságot). A lényeg, hogy mivel senki sem fizette, kamatotól 1,2 (1,5?)-re duzzadt. Ügyvédhez mentek ezzel, ahol apám szerint megállapodtak 600-600 ezerben amit fizetni fognak, apám ki is fizette. Anyám pedig nem hajlandó, mert anyám szerint 1,5 milliót az egészet anyámra varrta apám és neki kell az egészet kifizetni. Tehát két külön sztorit mondanak nekem konkrétan. Válás után anyám a régi házból apám szerint kapott 20 milliót, amiből 16 az új lakására ment így a 4 millióból ami maradt, egyáltalán nem lenne gáz az a 600 ezer. De anyám szerint kapott 16-ot, amiből 16 a lakásra ment és egy fillérünk sincs, nemhogy 1,5 millió amit apám ráaggatott anyámra. Mindenki a saját igazát állítja, szerintetek melyik a valós? Melyik tűnik valósabbnak szerintetek? Mert én már teljesen belezavarodtam és emiatt "nevelnek" egymás ellen, anyám azt mondja utáljam apát, apám azt mondja hogy utáljam anyám.

2020. máj. 26. 17:10
A kérdező szavazást indított:
Anya
Apa
Egyiknek se, mindketten hazudnak
59 szavazat
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
97%
Majd pont idegenek fogják megmondani melyik kamuzik.. Te ismered a szüleidet, neked kell tudni melyik megbízható.
2020. máj. 26. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Életemben mindig egymás ellen neveltek, sosem tudtam meg ki mondja az igazat vagy ki a megbízható. Nyilván nem várom el, hogy ti mondjátok meg ki a biztosan igaz, hanem azt, hogy szerintetek melyik tűnik a valószínűbbnek.
2020. máj. 26. 17:31
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Egyik se a teljes igazságot mondja. Mindenesetre, én leszarnám az egészet, ő dolguk, hogy basszák el a kapcsolatukat.
2020. máj. 26. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Sose tudtad? Ugyan már. Csak tudod melyik nem szavahihető, ígérget,, nem tartja be, mondd más ami volt, vagy alakoskodik.
2020. máj. 26. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

3-as én is letojnám, ha nem rajtam töltenék ki az idegességüket és a stresszt és engem bántanának emiatt :D Meg én bánjak el a másikkal meg mindkettőtől valamilyen lelki terrort kapok, hogy ne higgyek a másiknak, stb. És hogy kinek fizessek meg kivel éljek meg ilyenek.


4-es őszintén, egyik se szavahihető és mindketten csak ígérgetnek, de nem tartják be.

2020. máj. 26. 17:37
 6/15 anonim ***** válasza:
83%
Akkor vedd úgy hogy mindkettő hazudik.
2020. máj. 26. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
43%
Nem mindegy? Házasság alatt amuyg sincs olyan, hoyh enyém, tiéd, közös minden. Utalni meg nem kell senkit
2020. máj. 26. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Már elváltak jóideje :D
2020. máj. 26. 17:55
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen, értettem hogy elváltak. De házasok voltak, ergo közös volt a hitel is
2020. máj. 26. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
79%
Amíg nem neked kell kifizetni, ne izgasd magad rajta.
2020. máj. 26. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!