Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek rendben van ez így?

Bözse22 kérdése:

Szerintetek rendben van ez így?

Figyelt kérdés

Hamarosan lesz a születésnapom és egy rajzkészletet szeretnék. Ezt apukámnak meg is mondtam, és ő beleegyezett. Viszont ezt elmondta az anyukámnak, aki hogy is mondjam... elég zsúgori pénz terén, meg így minden terén... Mindig olcsóbb dolgokat akar venni, aztán meg csodálkozol, ha nem olyan jó a minősége. Nagy részben a nagymamám miatt, mivel ő folyton szórta a pénzt, csak sajnos ő átesett a ló túloldalára. És mikor ő megtudta, akkor azt mondta hogy, oké megveszik de NEKEM visszakell majd fizessem a pénzt amiből vették. Nem vagyunk szegény család, egy rajzkészletet nyugodtan megengethetünk magunknak. Én értem azt, hogy pénz meg mi egymás, de mégis csak a születésnapom lesz, és 2 éve nem kértem semmit sem tőlük (csak egy-két ruhát, meg egy rajzfüzetet). Persze, amikor ezt apám megtudta, hogy mit kér tőlem az anyám, azért megmondta neki, hogy ezt felejtse el, nem adok én semmi pénzt. Itt gondolom már rájötettek, hogy összevesztek. Anyukám azzal takarozott végig, hogy én 2 hónappal ezelőtt kaptam 20.000 ft a nagymamámtól és fizessem én ki.


Az a helyzet, hogy anukám mindig is ilyen volt... Mikor 13 évesen lekonfirmáltam elvette az összes pénzem amit kaptam a kersztszüleimtől és a nagyimtól. Ezt azért tette, mert kaptam egy laptopot (csak iskolára kellet, nem játékra vagy ilyesmi).


Hogy mondjam el neki, hogy nem akarom visszafizetni? Mégis csak a szülinapom lesz...



2020. máj. 27. 08:26
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:

"És ezt apuka végig asszisztálja?"


Már nem egyszer akart elválni tőle, csak akkor az volt a baj, hogy mi ketten még kicsik voltunk, és emiatt lehet hogy a bíróság anyukámat választotta meg volna, hogy gondviselői legyünk...:(

2020. máj. 28. 10:16
 22/23 A kérdező kommentje:
Vagyis, hogy ő legyen a mi gondvidselőnk...
2020. máj. 28. 10:31
 23/23 Savlekotő ***** válasza:
100%

Hát válni lehet most is,titeket meg megkérdeznek kivel élnétek.. Nem kell befosni anyukától valószínű jól kihasználja hogy a komplett család retteg tőle.

70F

2020. máj. 28. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!