Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Akinek amputálták a lábát...

Akinek amputálták a lábát hogyan dolgozta fel? Mit lehet tenni hogy ossze szedje magát akivel ilyen torténik? A gyerek ebben hogyan segitsen,mik a kotelességei?

Figyelt kérdés

Lassan 19 éve,hogy egyedul hagyott az apám,nemsokkal azután hogy anyu meghalt. 15 eves voltam.

Azota rám se nézett nem foglalkozott velem. Cukros beteg levágták térd alatt a lábát.

2 honapja a mentosok hozták haza hogy be kell fogadnom azota velunk( velem és a családommal) "lakik".

Mankoval azt mondja nem fog járni mer az nehéz és veszélyes.Az egész napos mozgása ha ki is megy hogy kiul a padra meg bejon.Furodni is akkor hajlanfo ha már rászolunk hogy már illő volna.A gyogyszereit nem szedi. A pénzét félti tolunk,a párom foztje nem tetszik neki pedig jol foz.abbol nem is eszik csak ha épp fogára valo van.tobb millios tartozásai vannak amiket nem fizet mar a vegrehajtonál vannak.

Hogy segitsunk hogy ossze szedje magát,illetve mi a mi kotelességunk felé ellátásban stb?


2020. máj. 27. 12:47
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
66%

"Mert én nem koltoztem el innen ahol vele laktam és erre a lakcimre van bejelentkezve és azt mondták igy koteles vagyok befogadni."


De ha te elköltöztél volna, és más lakna ott, ahol laksz, akkor otthagyják idegen családnál, csak mert a cím stimmel?

2020. máj. 27. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
79%
Nem befogani volt köteles, csak beengedni az álandó lakcímére, ahol nem, vagy csak részben volt tulajdonos ezek szerint feltételezhetően.
2020. máj. 27. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
91%

Kié az ingatlan a tulajdoni lap szerint?


Ha részben az övé, akkor így jártál. Egyébként akkor gyorsan mennék lefelé, mert a tartozásait a szóban forgó ingatlanra veri majd a végrehajtó és titeket is utcára tesznek.


Ha nincs hozzá köze, akkor bemész az önkormányzathoz, kényszer kijelentést kérsz, és megy ahova akar.


Szülőtartásra méltatlan szülő nem jogosult, és ebbe beletartozik az is, ha felé se néz a szülő.

2020. máj. 28. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:
Köszönm a válaszokat!
2020. máj. 28. 21:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!