Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy elted meg ha valamilyen...

Hogy elted meg ha valamilyen osszejovetelen vagy bulin a szulod berugott vagy spicces lett? (Egyszeri alkalmakrol beszelek most nem az alkoholistakrol)

Figyelt kérdés

Azert kerdezem mert ha sose latja az ember a szulojet reszegen akkor az elso (es egyben lehet hogy az egyetlen alkalom) szornyu elmeny lehet.


Egyik ismerosomnek az anyukaja elkiserte osztalykirandulasra meg korabban a lanyat (13 eves volt azt hiszem a lany). Es az anyukaja picit tobbet ivott a kelletenel es hangosan enekelt a folyoson reszegen. Az volt az elso es az utolso alkalom hogy igy latta az anyjat de szegeny sirt sokat es nagyon rosszul erintette.


Masnak mi a sztorija ezzel kapcsolatban?



2020. máj. 27. 23:51
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
A volt feleségemmel ezért mentünk szét. Soha nem zavarta, hogy ha jöttek hozzánk, előkerült a pia és sokszor berúgásig itta magát a gyerekek előtt. Engem még nem láttak még spiccesen sem. Ha megszóltam, "én ilyen vagyok, azt csinálok amit akarok, addig iszom, amíg van, te engem ne szabályozz be" dumával jött.
2020. máj. 30. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Anyukámat kb évente kétszer szoktam látni, nagyon vicces, mindig nevet minden hülyeségen. Olyan 10 éves korom körül fogtam fel sztem először, hogy ilyenkor ittas, már akkor is viccesnek találtam.:D szeretem, amikor néha iszik. Apukámat még sosem láttam. Nem értem mi lenne ebben a gáz, a szüleink is emberek.
2020. máj. 30. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem a szüleim hanem más felnőttekkel van rossz emlékem. Pl berugtak mikor naluk voltam es en figyeltem a gyerekeikre, meg összevesztek részegen a szülők és az anyuka kizarta a férjét aki dörömbölt az ajtón. Úgy éltem meg mint amikor az osztályban elmondja valaki h nincs mikulás.
2020. máj. 30. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!