Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Visszarángatna Magyarországra,...

Visszarángatna Magyarországra, de nem akarok menni, mit gondoltok?

Figyelt kérdés

8 éves voltam, amikor anyum összejött egy faszival. 3 évvel később ő elköltözött külföldre, rá egy évre anyum terhes lett, úgyhogy mentünk mi is utána. Ekkor 12 éves voltam. Engem ez az elején nagyon megviselt, hisz nem beszéltem a nyelvet és minden új volt. Azóta szépen sikerült elsajátítanom a nyelvet, a suli is jól megy, egy gimibe járok és vannak barátaim is, több mint otthon. Tavaly anyum meg ez a faszi szakítottak és most anyum összejött egy új faszival. Ez a faszi itt él a környéken, de ő már unja az itt létet és haza akar költözni. Fűzi anyumat, hogy menjen vele, vagyis hogy költözzünk haza mi is. Én ezt az ötletet borzasztónak találom. Most már szeretek itt élni és a jövőben is több esélyem lenne itt, mint továbbtanulásilag és szimplán élni is, mint otthon Magyarországon, pláne abba a faluban, ahol laktunk. Ha haza költöznék kéne egy évet ismételnem a suliban, a barátaimmal biztos, hogy soha többé nem találkoznék. Bele kéne szokjak egy új osztályba, csak azért, hogy két év múlva elköltözzek, hogy tovább tudjak tanulni.

Én ezt nagyon nem érzem fairnek és mivel még nem vagyok jogilag felnőtt nem maradhatok egyedül, meghát nem is tudnám eltartani magam suli mellett.

Ha az én érdekeimet nem is nézi, az öcsémnek is sokkal jobb jövője lehet itt, mint ami otthon várna rá.

16/L


2020. máj. 31. 22:32
1 2
 1/13 Savlekotő ***** válasza:
85%
Nem bántás de anyud mindig faszyk után megy,ettől is legyen kis tesó,hülyét kapok az ilyen nőktől,ha ezzel is vége mentek tovább? .. Még két év és menekülhetsz,és ne anyád példáját kövesd,de szerintem több eszed van mint anyádnak,aki a mozaikjait kergeti..
2020. máj. 31. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
77%
Mert a f.. fontosabb mint a gyerek. Apád mit szól ehhez? Nagyszülők?
2020. máj. 31. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
61%

Folyamodj gerilla taktikákhoz!


2 évig ki kell még húznod, addig is teendőd: próbálod az anyukád és a faszi közti kapcsolatot tönkre tenni. Akár tegyél hangosan kijelentést hangosan a faszi előtt, stb.


Sok sikert!

2020. máj. 31. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
6%

A kapzsi, anyagias Nyugat már majdnem elragadott közülünk, de most már jó helyen leszel!

Gyere haza, fiatal! :P

[link]

2020. máj. 31. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Apámmal nem nagyon tartom a kapcsolatot. Szülinapokkor és egyéb ünnepekkor felköszöntjük egymást, meg ha haza megyek, ak összeülünk 1-2 órát dumálni és ennyi. Az ő részéről van egy nagypapám, akit meg szoktam látogatni, ha haza megyek, de ő már nagyon öreg és beteg. Anyukám anyukája meghalt még anyum fiatalkorában, a másik nagypapám meg 2 éve hunyt el.


#3, nem hiszem, hogy képes lennék tönkre tenni a kapcsolatukat, hisz anyum se maradhat örökké egyedül. Amúgy rendes fickó, csak nem értem a világnézeteit.

2020. máj. 31. 23:31
 6/13 anonim ***** válasza:
84%

Mondd meg anyádnak hogy ha már kirángatott a közegedből, és végre sikerült beilleszkedés, akkor ne csinálja újra ezt. 2 évet húzzon ki meg veled, utána mehet a faszik után.

Valóban nem fair amit csinál. Én biztos kiboritanam a szaros bilit ha ilyet próbálnának csinálni velem. Arról nem is beszélve hogy jelenleg MO történelmi mélyponton van, bármit is magyaráznak ezek a parlamentben. Aki most jön haza, az élete legnagyobb hibáját követi el.

2020. máj. 31. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
66%

Haza ne gyere!!! Mond meg neki és a palijának, hogy 2 évet kibírnak már itt.


Nem lehet kinevezni valakit ott gyámnak? Ha már nagyon haza akarnak jönni a kismagyar valóságba, csak tudnám minek...

2020. jún. 1. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
35%
Ne költözzetek. Anyudnak meg pszichológus, lehetőleg tegnaptól. Enyhén szólva is brutálisan beteges amit csinál, pedig a szöveged harmadát se olvastam el.
2020. jún. 1. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
61%
UI: Magyarország egy rossz fertő.
2020. jún. 1. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
90%
Nyugi. Mit mond ocsed apja? Ha o ott el, a gyerek ott szuletett, akkor az o beleegyezese nelkul nincs koltozes. Nem viheti el az anya csak ugy a gyereket!
2020. jún. 1. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!