Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek,ha a lányom füvet...

Mit tegyek,ha a lányom füvet tart itthon?

Figyelt kérdés

Egy ideje rossz lelkiállapotban van , kipróbál mindent, pár hete már itthon is folyamatosan van anyag mert múltkor megtaláltam.

Mit lehet csinálni?


2020. jún. 5. 15:05
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
30%
Tedd ki a lakásból, mielőtt börtönbe kerülsz!
2020. jún. 5. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 A kérdező kommentje:
20 éves
2020. jún. 5. 15:08
 3/41 A kérdező kommentje:

De a saját lányomat mégse tehetem ki a lakásból?

Még ha dolgozna, de 2 hónapja kirúgták a vírus miatt, szerintem az tette be a kaput teljesen mert azóta még rosszabb a helyzet.

2020. jún. 5. 15:08
 4/41 anonim ***** válasza:
24%

Mekkora mennyiség? Saját használatra szánt minimális tételt nem büntet a törvény.

Egyébként nincs nagy gond a fűvel, sokfelé teljesen legális, jobb, mint az alkohol.

2020. jún. 5. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
24%
Tedd ki a lakásból, mert mindketten mentek a sittre. Lányod fixen megy, és belehúz téged is.
2020. jún. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
91%
Ez pont nem az a helyzet amikor nem problema a fuvezes, ahelyett h megoldana a problemait megjobban bele sulyed. Sitre nem fog se o se te menni, kiteszed megrosszabb lesz, viszont beszelni mindenkepp kell vele, munkat meg talaljon minnel elobb, az magatol meg fuvezestol nem lesz.
2020. jún. 5. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
53%

Te jó ég, a sok tudatlan börtönt prognosztizál mindjettejükre (feltételezem) pár nap fű miatt...

Tisztában vagytok vele, hogy miről beszéltek? Egy élvezeti cikkről, aminek a birtoklását kis tételben a törvény sem bünteti, sok országban pedig egyenesen legális, hiszen - ellentétben az alkohollal - nem dönt nyomorba családokat.

2020. jún. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
59%
Szuper. Nincs neki munkája, pénze se lesz, de erre költi.
2020. jún. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
10%

RÚGD KI!


Előbb - utóbb elfogy a lóvéja. Lopni fog, oda hordja a drogos, féreg haverjait, ...


ÉN, simán ütném, majd miután kiürült belőle a cucc, dönthetne. A seregbe megy, vagy a híd alá.

2020. jún. 5. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
92%

Mi ez a sok rúgd ki ?

Inkabb beszelj vele, segits a gondjan, halgasd meg !

A csalad erre való, nem azonnal szelnek ereszteni a gyereket !

2020. jún. 5. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!