Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy mondjam el a szüleimnek,...

Hogy mondjam el a szüleimnek, hogy meleg vagyok?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok, 2-3 éve már biztosan tudom, hogy csak a fiúkhoz vonzódom. Viszont a szüleim keresztények, és ha szóba jön a homoszexualitás téma valahol, ők mindig olyanokat mondanak, hogy "betegek" meg "ilyenek nem valók a társadalomba". De már nem bírok titkolózni előttük és teljesen kiakasztanak azzal, hogy pár naponta megkérdezik, hogy mi újság a lányokkal, mikor lesz már barátnőm.


17/F



2020. jún. 5. 16:56
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
20%
#14-es Próbáltad már fiúval?
2020. jún. 5. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
27%
Megvan a napi kamu meleg kérdés.
2020. jún. 5. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

"Szerintem akkor mondd el, amikor már megteheted, hogy megszakítod velük a kapcsolatot."


Nem akarom megszakítani velük a kapcsolatot, csak nem szeretem az állandó felszültséget.

2020. jún. 5. 17:45
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Sokkal feszültebb leszel, ha elmondod! Volt egyáltalán férfivel bármilyen kapcsolatod?
2020. jún. 5. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Halálba fognak szekálni, ha elmondod nekik.
2020. jún. 5. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Imák Bobbyért, nagyon jó film, az elfogadásról, ami már késő . Nézd meg, majd mutasd meg nekik.


[link]

2020. jún. 5. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
15-re "...ha sehogy sem tudják tolerálni" volt a mondat folytatása, nem is arra gondoltam, hogy jól fogadják, aztán többet feléjük se nézel. :D De ha a szüleid szerint "betegek" és "nem valók a társadalmba" a melegek, akkor nem tudom elképzelni, hogy az ilyen hozzáállású emberek úgy tudnák fogadni ezt a hírt, hogy utána kellemes vasárnapi ebédre visszajárás lesz minden héten, de kívánom, hogy így legyen.
2020. jún. 5. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
91%

Ahogy egy másik hasonló kérdésnél is láttam, itt is sokan azt javasolják hogy ne mondd el, és titkolózz tovább.

Könnyű azt mondani, de aki ezt mondja az szerintem még nem próbálta meg hogy milyen amikor a fél életed hazugságban kell élned.

Hosszútávon megnyomorítja az embert, nem szabad és nem is lehet sokáig csinálni.


Beszélgess velük többet ilyen témáról, hozd fel nekik, puhatolózz, mutass nekik filmet, a fentebb említett Imák Bobbyért nagyon is jó választás.


Esetleg jó ötlet lehet még hogy a "mikor lesz már barátnőd?" című világ legidegesítőbb kérdés feltevésekor ne csak terelj, vagy nemleges választ adj, hanem szólj rájuk, ha kell durvábban, hogy fejezzék be és szálljanak le a témáról.


Ha esetleg az segít, kicsit személyesebb hangvételben is tudok segíteni, vagy mesélni nekem hogy volt, akkor privátban tudok.


20/f/m

2020. jún. 5. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
24%

pl igy:

-Apa, elvesztettem a szuzessegem.


-Ez nagyszeru! gyere ulj le, erre inni kell


-Inni ihatunk de ulni meg nem birok.


vagy pl:

- Fiam, mikor lesz mar baratnod???


-Mar van, Zsoltinak hivjak.

2020. jún. 6. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!