Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők! Miként fogadnátok, ha...

Szülők! Miként fogadnátok, ha a gyereketek párja román vagy szlovák lenne, aki kifejezetten helyesnek tartja Trianont?

Figyelt kérdés
A gyereketeket pedig ez egyáltalán nem zavarja.

2020. jún. 6. 13:22
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
80%

Elöször is az egész Trianon témát teljesen fölöslegesnek tartom, ezen rugózni teljesen értelmetlen dolog, változtatni nem lehet rajta, és csak arra jó, hogy veszekedni lehessen miatta.


Másodszor a gyerekem azzal van együtt, aki neki megfelel, ebbe nem tudok, de egyáltalán nem is akarok beleszólni, ez maganügye.

Az meg, hogy a gyekeremnek, illetve a párjának mi a véleménye egy elavult ügyröl, végképp nem érdekel. De még aktuális politikai témákkal sem foglalkoznék, mert nem rám tartozik.

2020. jún. 6. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
71%

Kib@szottul meglepődnék, mert székely vagyok...

Vannak olyan ismerőseim, akiknek a párjuk román, de a normális fajta román. Egyáltalán az, aki helyesnek tartja Trianont, mégis hogy jönne össze egy magyarral?

2020. jún. 6. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
27%
Kitagadnám a babucit.
2020. jún. 6. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
83%
Közölném a véleményem, de nem állnék közéjük. Fontosabb a boldogsága, mint bármilyen történemi vagy politikai harc, sosem vesznék össze a saját gyerekemmel ilyen miatt. A politika úgy jön ide, hogy nagyon sok családban emiatt szakad meg a kapcsolat. Nem is értem?! Elég egyértelműen érzem, hogy a kevesebbek táborát erősítem ezzel a véleménnyel.
2020. jún. 6. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim válasza:
85%
Ez az ő véleményük. Ugye megengeded, hogy legyen saját véleményük BÁRMIRŐL!?
2020. jún. 6. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
81%
Kerülném a témát ha találkozunk. Abszolút mindegy ki mit gondol, ez már megtörtént, változni nem fog.
2020. jún. 6. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
30%
Én is helyesnek tartom pedig én magyar vagyok.
2020. jún. 6. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
76%

Ez az O dontese, azzal van egyutt, akivel O boldog.

Voltak roman kollegaim, egytol egyig joban voltam az osszessel, valamelyikkel tartom is a kapcsolatot.

Magyarok kozott is boven vannak olyan emberek, akikkel senki nem latna szivesen a lanyat.

Egy embert nem a szarmazasi orszaga hataroz meg, hanem a szemelyisege es az ertekrendje.

21. szazadban elunk, ebreszto!

2020. jún. 6. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
24%
Undorító látni, mennyi idegen szívű pontozó van ezen az oldalon. Én távoztam. Csaaaa...
2020. jún. 6. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
96%
Elvárnám, hogy ne hozza fel a témát (természetesen én sem fogom). Bár nem is tudom, hogyan merülne fel, mert illemtudó ember ugyanúgy nem hozza fel egy magyarnak Trianont, mint egy németnek Hitlert vagy amerikainak Hirosimát. Én pedig azért nem pedzegetném, mert tisztában vagyok vele, hogy ez nem olyan téma, amit a gyerekem párjával kell megvitatni.
2020. jún. 6. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!