Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Titeket zavar, ha a szüleitek...

Titeket zavar, ha a szüleitek más politikai és/vagy társadalmi nézeteket vallanak, mint ti?

Figyelt kérdés
2020. jún. 17. 22:30
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
78%

Nem zavar, mert nálunk a politika nem téma, főleg nem veszekedünk miatta. Ha szóba is kerül, akkor meghallgatjuk, és ennyi. Ők fordított helyzetben ugyanezt csinálják. Meghallgatják, de nem állnak le vitázni velünk.

Tiszteletben tartjuk, hogy más a politikai felfogásunk.

2020. jún. 17. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
80%
Engem nem zavar, nem is érdekelne, ha nem ők vallanának egymással szöges ellentétben álló politikai nézeteket, és nem engem próbálnának mindketten meggyőzni a 30 éve elavult teóriáikról.
2020. jún. 17. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
32%
Ha valaki erre azt mondja, hogy zavarja, akkor ott baj van, mert hagyja, hogy a (párt-) politika beszivárogjon a magánéletébe. Ezzel lehet a legjobban szétválasztani embereket.
2020. jún. 17. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
15%
Csak az zavarna, ha magyarellenes pártok valamelyikét támogatnák, pl.: fidesz vagy a dk.
2020. jún. 17. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
78%
Nem zavar. Az zavar, ha anyám egy vita közepén jön a nézeteivel, hogy majd meglátom, hogy neki van igaza, és később meg fogom bánni, hogy nem gondolkodom pont ugyan úgy mint ő. De ez nem csak a politikával van így, szóval ja... Csak azért zavarnak a különböző nézeteink, mert ő erőszakosan le akarja nyomni a torkomon az övét. Például szerinte gusztustalan a homoszexualitás (és stb), és az is, hogy én nem ellenzem mint ő, és kifejezetten rossz hatással van a jövőmre, ha támogatom. Ő nagyon durván bolondnak nézik a hívőket is, én meg úgy vagyok vele, hogy amíg nem erőltetik rám, addig nem érdekel. Főképp ilyenekben ütközik a véleményünk, csak annyi hasonlóság van, hogy egyikőnk sem szívleli a kedves kis narancsokat....
2020. jún. 17. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
65%
Nem beszélünk ilyen dolgokról, túl ostobák vagyunk hozzá, inkább egymás hogyléte felöl érdeklődünk, mint a caros politikáról.
2020. jún. 17. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
75%
Én elfogadom az ők nézeteit, ha olyan téma van, akkor normálisan érvelek ellenük. Nem zárható ki egy családi beszélgetésből teljesen a politika sajnos...
2020. jún. 17. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
77%
engem zavar, ugyanis a minap nyilvanosan ramrivallt emiatt az apam, egy park kozepen
2020. jún. 17. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Utolsó: hogyhogy?
2020. jún. 18. 00:34
 10/24 anonim ***** válasza:
24%
Miért kellett normális válaszokat lepontozni? Minek teszed fel a kérdést ha nem érdekel a vélemény?
2020. jún. 18. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!