Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Születési anyakönyvi kivonat...

Születési anyakönyvi kivonat a szülőnél vagy a gyereknél illik, hogy legyen?

Figyelt kérdés
Az anyám nekem esett a napokban brutálisan és ma odaadta ezeket az iratokat, hogy a szülőnek ehhez semmi köze, ez nállam kell, hogy lengyen...

2020. jún. 22. 16:16
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Passz.Az enyém az eredeti anyámnál van. Azóta kellett nekem, nem akarta odaadni, hát lekértem egy másolatot. Viszont apósom iratai (nem a mindennaposak) nálam vannak. Egyszer adott egy dobozkát, hogy eltenném-e neki. Eltettem. Valamelyik nap járt itt, hogy kellene az anyakönyvi kivonata.
2020. jún. 22. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek...


Nem tudom, erre a viselkedési formára van-e magyar szó..gashlight. Ezt műveli velem egész nap. Szeszélyes, beképzel dolgokat és kivetíti rám a saját magában felvélt negatìv tulajdonságokat.


Az öngyilkossâg is megfordult a fejemben nem egyszer...nagyon nehéz így...főleg, hogy nappalis egyetemistaként nem tudok annyit keresni reszmunkaval, hogy elmehessek. Meg fàj nagyon.


Nagyon durván nekem támadt egy pàr napja, azt mondta, hogy én vagyok az oka a boldogtalanságának 21 éve, tönkretettem őt, fél tőlem mert szerinte én azt tervezem, hogy megölöm őt ???? amikor sírva fakadtam, hülye fogyatékosnak nevezett, akire mentőt kell hívni....ez csak egy kis falat, amit kapok, mikor olyan a hangulata.


Előre eldönti, hogy én mit gondolok. Amióta iskolába járok, azzal tapos, hogy tudja, hogy felé sem fogok nézni, tudja milyen rohadék vagyok, látszik rajtam...9 éves korom óta ez megy.


Soha nem volt elég neki a szeretetem...ha nekem esett, mindig levette a rajzaimat a falról. Mindig gondoskodtam a születésnapjáról, mert szeretek adni és szeretem őt...egyszer a virágot kivágta és nagyon gonosz dolgokat mondotg rám.


Aztán saját magàt állítja be àldozatnak, hogy valójában én bántom őt, és ez neki mennyire fàj, hogy ên verbálisan bántalmazom és mièrt nem kérek bocsánatot...gashlight...már lassan abban is kételkedni kezdem, hogy fiù vagyok-e vagy lány ilyen torz, pszichó jàtékai utàn

....nem bírom tovább...bocs, ez kifakadt :(

2020. jún. 22. 17:14
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

#12

Ezek nem normális dolgok anyád részéről.

Egy jobb időszakában kérd meg, hogy menjen orvoshoz (előtte beszéld meg a háziorvossal!) ajánld fel neki, hogy elkíséred.

Mondd meg neki, hogyha ezt nem vállalja be, akkor valóban kénytelen leszel elköltözni és feléje sem nézni, mihelyt megteheted.

Kollégiumba nem tudsz menni?

2020. jún. 22. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

Soha nem kellett még semmire, otthon van anyáméknál. Ha egyszer kiderülne, hogy szükség van rá, akkor elhoznám és utána nálam lenne. Mi nem foglalkozunk ilyenekkel a családban, van egy ilyen nagy iratos fiók, abba be van b***va minden, ez a dolog meg a legalja felé lehet valahol, ahol nem nyúlkál senki, szóval elfér az ott.

Én nem hallottam még senkiről, aki 18 évesen kb megkapta a kilépő papírjait, mint mikor felmond egy munkahelyen. Szerintem a te anyukád is csak az alkalmat kereste, hogy ismét beléd köthessen.:(

2020. jún. 22. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

70 000 ft/hó az a fajta magánkollégium, ahol van egy szobás lehetőség.


Részmunkával, jó, ha megkeresek havi 80 ezret.


Az egyetemem kollégiumai telítettek és egyáltalán nem biztos, hogy felvesznek. Nagyon kockázatos, ha pont olyan 6 lànnyal kerülsz össze, akiknek nem vagy szimpi...az élhetetlen lesz...plusz nincs mosógép, haza kéne vinnem a cuccaimat kimosni. Nincs sajàt konyha...itthon eleget alkalmazkodom röviden...


Elég kilátàstalan a helyzetem :(

2020. jún. 22. 17:33
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

#14

Kilépő papírjait!:D:D:D

Tökéletes hasonlat!

2020. jún. 22. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

#15

Te érzed kedves Kérdező, hogy neked melyik az elviselhetetlenebb, a 6 lány - akikről már előre azt tippeled, hogy talán nem leszel szimpatikus(?) - vagy a fura lélekgyilkos anyád, akinek kapcsán már az öngyilkosság is eszedbe jutott! Neked kell vele megélned a mindennapokat!

2020. jún. 22. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Ha nem illik kérdése ez nálunk, hanem aki jobban tud rá vigyázni. :D Én baromira nem tudok ezekkel a hülye papírokkal mit kezdeni, általában be*szom a szekrénybe és amikor kell, felforgatom a lakást érte. Ezért inkább anyáméknál van, ott jobban vigyáznak rá XD
2020. jún. 23. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 Metionin ***** válasza:

Anyámnál van, mert egyetem alatt kolis voltam és nem akartam ott tárolni. Évenete 2x kellett mindig más szobába költöznöm (nyáron máshova raktak, ősszel pedig mindig vissza az eredeti szobába), tuti elvesztek volna a papírok. Bár anyám elhányta az egyik diplomámat (igaz, tagadja). Most 3 éve albiban lakom, most költöztem egy lehetőleg hosszútávú helyre, innen már csak a sajátomba akarok költözni. Valószínűleg még a nyáron elhozom ezeket a cuccokat.


Amúgy a 12-es hozzászólásban észrevettem vmi érdekeset. Komolyan anyád azt mondja, hogy fél tőled és meg akarod ölni? Mert az enyém kb. ovis korom óta ezt mondogatja nekem és nem gondoltam volna, hogy más anyja is csinálja. Szerintem valami pszichés problémára utal a dolog.

2020. jún. 23. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!