Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anya meggyanúsított azzal,...

Anya meggyanúsított azzal, hogy szemet vetettem a barátjára, féltékeny. Más volt már hasonló helyzetben? Jogosan kezdem azt érezni, hogy ez sok? 19/L

Figyelt kérdés

3 éve együtt vannak, szeretik egymást, de nemrég azzal gyanúsított meg, hogy nézem a barátját, és kipécéztem magamnak. Mikor kérdeztem, hogy miért, nem igazán tudott választ adni, inkább csak hümmögött. Kínosan ügyel arra, hogy ne igazán találkozzak a barátjával. Ami engem illet, mód felett bolondságnak tartom a dolgot, amellett, hogy a morálom ilyet a legszélsőségesebb esetben sem engedne.

Mit gondoltok, érdemes volna hanyagolnom Anyámat? Szörnyen berágtam.



2020. jún. 22. 17:43
 1/8 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem az ilyen viselkedés elég beteges, főként egy anyától.. Én hanyagolnám...
2020. jún. 22. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%
Én biztos "hanyagolnám", sőt!
2020. jún. 22. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
95%

Nem biztos, hogy anyád a ludas. Lehet, hogy a pasi félreértett valamit, és azt hitte (azt szerette volna hinni), hogy van esélye nálad. Ezt persze elmondta anyudnak, és hozzátette, hogy ez mennyire kínos neki. Pedig csak dicsekedni akart anyudnak.

Vannak ilyen szarjankók.

2020. jún. 22. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én eléggé kiakadnék, és közölném vele, hogy amit gondol az beteges. Mert az...
2020. jún. 22. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
92%
Mindent látott már a világ, azt ne felejtsük el. Én is voltam hasonló helyzetben, elkezdtem beszélni az édesanyámmal a magánéletemről, megmutattam neki a beszélgetéseinket a pasijával. (Félig ő is nevelt, elég fiatal voltam mikor összejöttek). Nálam ez bevált.
2020. jún. 23. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
15%

Szerintem hármasban a nevelőapáddal üljetek le megbeszélni a dolgot.

Ha neked nem hisz anyukád, azért remélhetőleg a saját párjának igen. Ha neki sem, akkor előbb-utóbb úgyis tönkre megy a kapcsolatuk.

2020. jún. 23. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
74%
Lehet, hogy amúgy is gyanús neki a pasas, hogy mással is összefeküdt, és most akaratlanul is belelát olyat a dolgokba, ami nincs. Vagy tényleg a barátja mondott neki valamit, ahogy korábban írták, mert félreértett valamit a részedről. De amúgy lényegtelen az ok, ilyennel gyanusítgatni és külön figyelmet fordítani arra, hogy ne futhass össze a pasival, elég beteg. Ha a pasi meg akarja csalni, megcsalja mással.
2020. jún. 23. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Az a gond, hogy nálunk egyéb probléma is van, de nehéz leküzdeni a szorongást.
2020. jún. 23. 21:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!