Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Félek nagyon. Valaki volt még...

Félek nagyon. Valaki volt még hasonló helyzetben az anyukájával/apukájával? 17 L

Figyelt kérdés
Az van, hogy egy olyan 5 hete szakitottam a baratommal..az első barátom volt, fél évig voltunk együtt..anyum nagyon kedvelte őt, és még azt is megkérdezte pár napja, hogy újra összejönnék e vele, ha kibékülnék e vele, meg hasonlók, természetesen nagyon kiakadtam..az égvilágon semmit se szeretnék már tőlle..és akkor ott a másik fele..nagyon kedvelek egy fiút,19 évet töltötte nemrég, meg nem csak kedvelem, sokkal több..szeretem őt, és ő is engem, egy baj van, anyumnak van egy hülyé/negatív véleménye rólla, mivel azelőtt ismertem meg 1 hónappal,mielőtt vége lett volna, és úgy gondolta már akkor is, hogy nem nekem való az ilyen barát, mármint barátkozás vele, teljesen értelmetlenül. Meg azt gondolja, hogy minimálisan köze van neki annak hogy szakítottunk, ez pedig abszolút nem igaz. Mit tegyek? Hogy mondjam el neki, hogy beszélek vele, hogy kedveljük egymást? Mikor mondjam el, mennyit kéne várjak..? És a legjobban attól félek, hogy nem fogadja el, pedig számára a legfontosabb a boldogságom kéne legyen..nem? Nagyon szeretném ha megismerné őt, mivel egy nagyszerű fiú..pff

2020. jan. 25. 16:56
 1/3 anonim ***** válasza:
79%
Nyíltan, őszintén.
2020. jan. 25. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
13%
Pedig, ha a volt barátod mellett is beszélgettél vele, és bejött neked a srác, akkor igenis van köze a szakításhoz. Amúgy ha anyukád ilyen szemellenzős ebben, akkor nem biztos, hogy ezt el kellene mondani egyelőre. Nem kell túldrámázni, neki meg nem kell minden döntéseddel egyetértenie.
2020. jan. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
11%

Azt mondják hogy szakítás után 3-6 hónapot illik várni. 3 hónapot, ha te szakítottál, vagy olyat akarsz randira hívni, aki szakított a párjával, és 6 hónapot ha a kiszemeltedet "dobta ki" az ex.

És fontos, nagyon fontos dolog hogy őszintén engedd el az egész ex témát, ne ess abba a hibába hogy őt keresed az újabb és újabb kapcsolatokban. Aki kapcsolatfüggő, annak boldogtalan az élete bárki mellett. :/

2020. jan. 26. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!