Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek mi baja lehet...

Szerintetek mi baja lehet apukának, hogy folyamatosan a melegekkel van elfoglalva és folyton szidja Őket? Meg mintha attól tartana hogy én is az vagyok?

Figyelt kérdés

Én maximálisan elfogadom a melegeket, de én magam full heteró vagyok...

Szerintem az a szint már kóros, amilyen szinten apukám homofób.

Amúgy minden más tekintetben egy kedves, elfogadó ember.

Rasszista sem volt soha... Tudom, hogy így ismeretlenül, komolyabb jellemzés nélkül nehéz elhinni, hogy a homofóbia ellenére lehet ilyen.

De higgyétek el...


Sokszor viszont teljesen más beszélgetéseket is elvisz a homoszexualitás irányában és mindig hosszadalmasan elmondja, hogy mennyire nem normális dolog, stb.

Én ebben nem értek vele egyet, de neki azt mondom hogy igen, hogy minél hamarabb letudjuk a témát.

Egyébként meleget sem bántana soha, tudja hol a határ, csak nekem meg anyámnak mondogatja ezeket otthon...

Sokszor utalt rá, hogy szerezzek barátnőt, stb.

Szerintem valamiért sokáig attól tartott, hogy meleg vagyok (egyébként engem akkor is szeretne, de ettől függetlenül nem tudná teljesen elfogadni, szeretné ha nem lennék az), viszont már egyszer volt barátnőm, aki néhányszor nálunk is aludt...

Ennek ellenére még most is gyakran előveszi a témát és mondogatja, hogy ezek a b*zik így meg úgy, miért kell felvonulni, miért nem lehet a 4 fal között, stb.

Ami még furcsa, hogy egy bizonyos skálán relatíve gyakran változik a véleménye, egészen attól hogy "ezek a rohadt b*zik" odáig, hogy "attól hogy meleg még lehet teljesen normális ember, nem tehet róla hogy betegnek született"... De teljesen pozitív vagy XXI. századi véleményt még sosem fogalmazott meg róluk és ezek váltakoznak, néha visszatér ahhoz, hogy "ezek a rohadt b*zik...".



2020. jún. 23. 17:22
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
73%
Mindenki arra a fogára teszi a nyelvét, amelyik a legjobban fáj.
2020. jún. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
35%
Nem tudom miért van ez, nekem anyu csinálja ezt, csak a "nem tehet róla"/"lehet normális" és egyéb ilyen jellegű megjegyezés nélkül. Neki még az is gusztustalan, aki elfogadja őket. Nem is értem...
2020. jún. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
29%
Ügyes kamu kérdés, jól alákérdezett a "látenshomozók" szorgalmas csapatának.
2020. júl. 12. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!