Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyukám miért nem tudja...

Anyukám miért nem tudja feldolgozni, hogy nem akarok szörpöt venni?

Figyelt kérdés

Csütrtökönként jön a sződligeti szikvizes furgon, ahol lehet venni ilyen kékszítű szódás üvegeket és mindenféle magyar gyártmánú szörpöket. piros, pölöskei stb stb.


Na. anyám minden áldott csütörtökön vesz úgy 5-6 üveggel a szörpökből. Tudjátok mennyi van? Megszámoltam: 81db teli, bontatlan szörpösüvegünk van a kamrában. úgy néz ki, mint egy áruház italospolca..

És közben meg mondom neki, hogy DE ANYA!!! NEEEEMM KELLL!! Nem veszed észre, hogy már 3 éve egy sem fogyott el? Nem szeretem a szörpöt!


Alsó tagozatban, úgy 8 éve nagyon szerettem, az iskolába is mindig málnaszörpöt csinált nekem anya. És ezért, valamiért úgy kezel, mintha szörpfüggő lennék. de nagyon durván.


Olyanokat mond, hogy dee azért veszek, mert nem bírsz mást inni. És ezt nem csak nekem mondja. Bárki másnak is ugyanít állít be engem. Kérdezték, hogy ihatok-e buborékos vizet (2.osztályban) anyám arra mondta, hogy ja neem nem ő csak a szörpöt képes meginni.


Közben meg egyrész ki nem állhatom, mert olyan cukros és szirupos, hogy hányok tőle :/ Mindig megkérdezem, hogy hát jó, ha ennyire szereted akkor vegyél. Akkor megsértődik, de a futárnak mégis mondja, hogy neem hát azért kérek 3 üveget, mert hát azt sem akarom, hogy szomjan haljon ez a gyerek.


Nem tűnik föl neki, hogy reggelente mindig vizet viszek magammal a suliba, nem tűnik föl neki, hogy még előtte is vizet iszom? A legrosszabb az, hogy egy forró nyári napon szörpöt iszom. Megőrülök tőle!


2020. júl. 2. 12:12
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
100%

Anyukád más tárgyakat nem halmoz?

Vannak ilyen beteges gyűjtögetők, akik bármiből képesek nagy mennyiséget beraktározni még akkor is, ha tudják, hogy soha nem fogy el. Ezen szakember tud segíteni.

2020. júl. 2. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is van ilyen rokonom, állandóan veszi az édességeket (persze főleg magának), de amikor másoknak meséli, úgy van beadva, hogy hát én mennyit eszek és azért hoz mindig...
2020. júl. 2. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
95%
Teljesen mindegy, hogy szörp, vagy édesség. Igazából itt inkább az lehet a kérdező gondja, hogy az anyja nem figyel rá. Nem hallgatja meg a kérését. Olyan, mintha homokba dugná a fejét, mit sem törődve a kérdezővel.
2020. júl. 2. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
69%
#23 +1
2020. júl. 2. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
100%
Az a legszebb az ilyen emberekben hogy nagy szeretetnek meg odafigyelésnek állítják be a helyzetet,közben messze nem foglalkoznak a másikkal.
2020. júl. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
100%
Nekem küldhetsz szörpöt,legalább örülne anyukád hogy iszol belőle.
2020. júl. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
100%
Ha Bp-i vagy akkor jönnék egy olyan 8 üvegért :)
2020. szept. 10. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
0%

Féláron veszek át bontatlan szörpöt 10 üveggel.


Veresegyházról vagyok, kocsival átugrom Sződligetre.

2020. nov. 18. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!