Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Veszekedő szülőket hogyan...

Veszekedő szülőket hogyan lehet leállítani? Ez jó módszer?

Figyelt kérdés

Szüleim sokat veszekednek. Nem hagyom, hogy befejezzék, mert vannak ám szomszédok is, ők meg üvöltenek apró baromságok miatt. Higgadtan magyaráztam nekik,kértem hagyják abba, de akkor meg mindketten engem támadtak, hogy ne szóljak bele, nincs közöm hozzá. Igenis van közöm hozzá. Nagyon egymásra találtak egyébként , anyám klinikai eset és provokál, apa pedig idegbeteg és hagyja magát.

Szombat reggel 6 órakkor álltak neki vitázni fene se tudja min. Arra keltem, hogy üvöltenek. Lementem, üvöltöttem én is, megfenyegettem őket, egy vázát eltörtem meg a radiátor kicsit behorpadt és azóta meg se mernek szólalni. Nincs vita semmi, teljes a békesség. Jól tettem vagy nem? Úgy érzem, hogy részben igen, részben nem, mivel ugyan csend van, de lealacsonyodtam az idióta szintjükre. Nem tudom, hogy ez a csend meddig fog maradni, de már régóta vágytam rá.



2020. júl. 3. 12:19
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Én abban látok viccet, hogy rám sütöd, hogy tuti nem voltam ilyenben. De kéozekd pontosan voltam és én próbálok segíteni, nem az hogy erőltetem magamat a másikra meg belekötök, hogy "DE AKKOR IS NEKEM VAN IGAZAM!", mert most azt csinálod és már kezdem is cikinek érezni.

Én próbáltam segíteni, nem pedig lehúzom a másikat.

Ha meg más problémád van, ne GYIK-en töltsd ki szerintem...

2020. júl. 3. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Te kezdted attal hogy kikérted magadnak hogy lepontoztak? 🙂 Mivel nyilvánosan tetted én erre reagáltam, elmagyaráztam hogy miért nem látom helyesnek a válaszodat. (Jelzem még mindig nem pontoztalak) Viseld el higy valaki nem ért veled egyet.

Nem kértem ki magamnak hogy márpedig nekem van igazam. Olvasd végig mégegyszer, magadat is. Nem kell hogy egyetérts velem, nem vagyunk ugyanolyanok.

2020. júl. 4. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

De nem vágod, hogy csak meglepődtem rajta? XD

Jézusom, le is írtam, hogy nem érdekel, hogy le lettem pontozva, csak meglepődtem, amikor segíteni próbáltam, hogy mit kellett volna mondanom a segítési szándék helyett? XD

2020. júl. 4. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!