Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyám mindíg meztelenkedik...

Anyám mindíg meztelenkedik előttem. Mit tegyek?19/F

Figyelt kérdés
Folyton előttem öltözik át.Hiába nem nézek oda,akkor is kellemetlen.Nem hord melltartót.Sokszor kint van a melle.A rövidnadrágból kilátszik mindene.Próbáltam beszélni vele,erre azt mondta,hogy nem nekem akar tetszeni.Milyen az ilyen szülő?Sőt azt hiszem,hogy miatta megundorodtam a nőtől.

2020. júl. 3. 16:38
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
54%
mondjuk ne írj ki hetente egy ilyen kérdést, mert már unjuk
2020. júl. 3. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
32%
Ha nincs szád, hogy szóljál neki, akkor nézegesd. Most komolyan: erre mégis milyen választ vársz?
2020. júl. 3. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
68%

Nem akarok genyó lenni, de valahol az nem normális SZERINTEM, ha van egy fia a házban és így flangál.

Ha egyedül van vagy párjával, az oké, de szerintem ne mutogassa ennyire magát a gyereke előtt.

Nyáron is melltartó minimum vagy top SZERINTEM.

De amúgy ne nézz oda, takard el a szemed, vagy szólj be neki valamit, hogy lehetne rajta pénzt keresni, ha ellőnél pár fotót róla. Akkor lehet megsértődik és leszokik róla.

Nem több a filléreseknél, vagy valami ilyet.

Számomra mind nőben, mind férfiban gusztustalan az ilyen, az meg nagyon csúnya ha rajtad éli ki a tetszelgését, mert más esetleg nem néz rá.

2020. júl. 3. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
78%
Az én anyám is ezt csinálja. Elegem van belőle. Ő fojton azt feleli hogy az ő háza azt csinál benne amit akar. Szerintem undorító
2020. júl. 3. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
17%
Mindig új köntösben írod a ki a kérdést...?
2020. júl. 3. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
28%
Gondolom nem a szobádban öltözik át. Nappali, fürdő, akkor menj el onnan, mondd meg, hogy nem vagy kíváncsi rá. Az, meg hogy nem hord melltartót otthon normális, és a rövid nadrág is, barátkozz meg vele.
2020. júl. 3. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
40%

Az, hogy családtag (anya, apa, testvér) előtt nem szégyellősködünk, alap. (legalábbis én így nőttem fel) Ez nyílván nem azt jelenti, hogy szándékosan mutogatom magam, csak nem jövök zavarba, ha pl bejön miközben fürdök.

Ha irritál, vagy úgy érzed konkrét neked szól a pucérkodás, szólj neki! Nyomatékosan és többször! Közöld vele, hogy neked ez kellemetlen. Bár, az hogy "a rövidnadrágból kilátszik mindene" bennem további kérdéseket vet fel..

2020. júl. 3. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
11%
Én felizgulok anyumra szóval nem zavarna.
2020. júl. 3. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
66%
Az én anyám is imád pucéran rohangálni, akár le is áll úgy röviden beszélgetni, mondjuk mielőtt megy zuhanyozni. Én lány vagyok, egyáltalán nem érdekel, ha neki jól esik csinálja. Van aki szeret meztelenkedni, nem vagyunk egyformák. Ha téged zavar, akkor nyisd ki a szád, ha ez nem megy csukd be a szemed vagy hagyd el a helyiséget.
2020. júl. 3. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
75%

Én nem láttam még hasonló kérdést itt, de nyilván azért teszi fel sokszor, ha felteszi a kérdező, mert választ szeretne kapni. Az meg nem válasz, hogy "láttuk már a kérdésed, mit akarsz".

Engem is zavart egyébként, most is zavar ez, és szerintem a nőkhöz való viszonyomra is kihatott valamennyire. Mit nézzek más nőkön, ha ugyanazt látom rajtuk, mint anyámon? Régebben így voltam ezzel, megláttam egy pucér nőt és az jött le, hogy anyám is ilyen.

Valóban a kicsit sértő megjegyzések segítenének ezen, ahogy írta valakii. Vagy, ha elköltözöl otthonról. Sajnos sok szülőre egyáltalán nem lehet hatni, nem akarnak tudomást venni arról, hogy a gyerekük nem gép, aki úgy reagál minden dolgukra, ahogy elképzelték, és ez sem érdekli anyádat. A megoldás a külön költözés. Gondolom, akkor meg amiatt sírna, hogy miért hagyod magára, milyen szemét vagy, de hát neked is jogod van teljes életet élni és nem olyan gépként élni, amilyet ő elképzel.

2020. júl. 3. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!