Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyám mindíg meztelenkedik...

Anyám mindíg meztelenkedik előttem. Mit tegyek?19/F

Figyelt kérdés
Folyton előttem öltözik át.Hiába nem nézek oda,akkor is kellemetlen.Nem hord melltartót.Sokszor kint van a melle.A rövidnadrágból kilátszik mindene.Próbáltam beszélni vele,erre azt mondta,hogy nem nekem akar tetszeni.Milyen az ilyen szülő?Sőt azt hiszem,hogy miatta megundorodtam a nőtől.

2020. júl. 3. 16:38
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
41%

Emberek azt azért ne keverjük már, hogy anya-lánya, és apa-fia, mert ugyanazt látják.

Az meg már gáz, pont ezek miatt, ha anya mutogatja magát a fiának, vagy apa a lányának, mert nem fog normális testképe kialakulni az embernek és nem is fejlődik ki neki az, hogy a másik teste "tabu" téma minimálisan.

2020. júl. 3. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 Travis83 ***** válasza:
71%
#9: Te lány vagy, a kérdező személy fiú. Úgy képzeld magad a helyébe, hogy nem anyád, hanem apád flangál előtted logó kolbásszal.
2020. júl. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
73%
11. Igen, gáz. Hogy a szülő meztelenkedik a gyerek előtt. Vannak családok, ahol oké, valahol nem. Épp ezért kéne, ha a gyerek külön kéri, hallgatni rá egyszer az életben, de a kedves szülőknek kényelmesebb, ha nem vesznek róla tudomást, hogy a gyerekük nem gép.
2020. júl. 3. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
26%

De érted, ezért pontoznak le amúgy, mert leírtam, hogy nem épp faja :D

Nem mint ha érdekelne, de nagyon fura hozzáállások vannak itt azért, ezen fogom csak a fejem :D

Mindenhol más a szokás, de itt is arról van szó, hogy csorbít a kérdezőn ez a viselkedés.

2020. júl. 3. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
21%
Ez egy teljesen hétköznapi helyzet 10-12 évesen, 19 éves korban, ha mindig így volt, akkor nem okoz szégyenérzetet senkiben. A kérdező trollkodik, vagy a hiba az ő gépezetében van.
2020. júl. 3. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
18%
Nem értem, hogy miert csinálsz ekkora ügyet a dologból, ha nem csak mostanában kezdte el ezt csinálni, hanem mindig is így volt.
2020. júl. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
59%

Teljesen, mindegy hogy mindig is így volt, vagy ez egy új helyzet, semmiképpen sem normális!


A szexuálpszichológusok szerint sem!


Ha mindig is így volt, tehát a gyerek kisgyermek korában megszokhatta a látványt, az sem egészséges és különösen 12-15 éves kor között okozhat neki problémákat, amikor kialakul a szexuális orientációja, illetve ízlése

2020. júl. 3. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
60%
A nagy francokat teljesen hétköznapi! Normális ember/anya képes felfogni, hogy esetlegesen senki nem kíváncsi a meztelen hátsójára és egyéb testrészeire napjában többször is, főleg hogy kellemetlen helyzetbe hozza vele a saját fiát. Meztelenkedjen a férje előtt, de komolyan miért nem lehet megérteni, hogy a kérdezőnek ez kínos, ráadásul maradandó "sérüléseket" is okozhat benne, de hát az mit számít..
2020. júl. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
71%

Például komoly bűntudatot okozhat neki, ha szexuálisan felizgul a saját anyjára, ami ilyen helyzetben nem az Ő hibája lenne, emiatt pedig a későbbi viszonya a nőkhöz, illetve a szexualitáshoz megváltozhat...


De ez csak egy féle lehetséges negatív befolyásolás, az 1000+ közül.

2020. júl. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
23%

Nálunk speciel sosem volt tabu a meztelenség, nem kezdtünk sikítozni, ha bejött valaki a szobába miközben öltöztünk, mégis teljesen egészseges szexualis életem van.


A melltartó pedig vegképp értelmetlen elvárás, a hályas nagybátyámnak több melle van nalam mégsem mondja senki, hogy csapjon fel egy melltartót, szerencsére nálunk nincs ilyen hiszti, így engem is bekén hagynak.

Nyílván nem mászkálunk direkt alsó nélkül a masik előtt, de nincs világ vége, ha véletlenül rányitunk a másikra

2020. júl. 3. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!