Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Edesanyam mennyire beteg agyilag?

Edesanyam mennyire beteg agyilag?

Figyelt kérdés
elmegyek a wcre es megnezi hogy hagytam ott. pedig csak vendegsegbe jottem hozza...

2020. júl. 4. 14:28
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
10, húsz évet húztam le urológián, hidd el, baromság.
2020. júl. 4. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
A vizeletvisszatartás hólyaggyulladást okoz, nem vesekövet.
2020. júl. 4. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
24%

Én nem hallottam róla eddig, csak amikor az orvos mondta neki és ott voltam, én meg ebbe nem kötöttem bele ott, mivel sót tartalmaz a pisi is, ez a visszatartástól ugye felpárologhat, ha valaki nagyon "savas", ez logikusan is hangzik, hogy ettől is alakulhat ki valakinek, aki erre érzékeny.

Ismerősöm hajlamos rá, miután kipisilte a követ, megint sokáig bent tartotta, megint kezdett neki gyűlni a veséjében ez a "salak", szóval a második eset óta megy is wc-re mihelyt egy kicsit is érzi, hogy kell neki.

Szóval jahh............

2020. júl. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tudom 12 én csak írtam mert "nekünk" ez lett mondva, és pluszba alapból nem is egészséges sokat visszatartani...
2020. júl. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
73%
Nincs agybaja ne aggodj. Csak siman lehet van felfazos vagy egyeb fertozese es kenyesen ugyel a veeceje tisztasagara es ilyenkor jobb egybol takaritani a vendeg utan, mint azt elfelejtve egyszercsak rohanni...en E. coli fertozest kaptam a "csobbanos" vecetol, amikor egy elottem vecet hasznalo nem elegge huzta le a vecet es nekem visszacsapott. Sajnos nem.volt lathato hogy a viz nem tokeletesen tiszta...meg hogy is lenne az a klotyoban, na mindegy. Szoval lehet anyud nem utanad nez, csak maga elotttakarit. Ne foglalkozz vele.
2020. júl. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

Az én nagyanyám összekeni simán a vécét, de ha nekem nagyon muszáj elmennem nála vécére, még lehord hogy nem tudtam otthon pisilni?!? (Nem a szomszédból ugrok át).

Egyébként nem demens stb, fiatalon is ilyen volt. Vannak ilyen típusú emberek.

2020. júl. 4. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
43%
Komolyan ti ezt normálisnak tartjátok??? Gondolom a kérdező nem 10 éves már
2020. júl. 5. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
28%

17!


Az én gyerekem se 10 éves volt. Sajnos van ilyen.

2020. júl. 5. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%

A vizelet visszatartása huzamosabb ideig, többször, vesico-ureteralis reflux kialakulását veszélyezteti. Ez egy állapot, amikor a hólyagból a húgyvezetőbe visszaáramlik a vizelet. Felszálló fertőzést okozhat, illetve súlyosabb esetben már vesébe visszaáramló vizelet komoly gyulladásokat okoz!

Amúgy a kérdésre a válaszom: Bizonyára van előtörténete ennek a dolognak, pl. Összepiszkítottad már korábban. Vagy az idők során túlságosan tisztaságmániás lett édesanyád. Esetleg más vendéget is vár utánad, és megnézi milyen állapotban van a wc, nehogy a vendég ráfogja, ha kakis/pisis.

2020. szept. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!