Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan tudjam a legjobban...

Hogyan tudjam a legjobban ignorálni apám megjegyzéseit?

Figyelt kérdés

Sajnos apám nagyon rasszista és homofób ember ezért sok ilyen megjegyzést tesz. Facebook-ra is nagyon sokszor tesz ki ezzel kapcsolatos posztokat és borzasztóan szégyellem és egyben nagyon fel is idegesít.

Mindig hogyha elhalad mellettünk egy színes bőrű ő akkor már prédikál,hogy nehogy felrobbantson mindent és még egyéb trágár kifejezések. A lmbtq embereket meg undorítónak tartsa és mindig Ádámot és Évát hozza fel.

Nagyon nem szólhatok neki semmit,mert akkor meg kezdi,hogy én is olyan vagyok,mint ők stb. szóval sehogy se tudnám megmagyaráztatni vele,hogy ők is olyan emberek,mint ő és semmivel kevesebbek.

Már a vérem forr amikor kezdi a dumáját,hogy tudnám ignorálni?



2020. júl. 5. 22:43
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:

elég eltértetek a témától nem gondoljátok? áttértünk a melegekről arra,hogy most a meleg férfiak pedofilok? szerintem meg nem a meleg férfiak fogdossák és szólítsák le a 18 éven alatti lányokat az utcán.

hogyha már homofób akarsz lenni,akkor ne ilyen szar érvekkel gyere,hogy pedofilok,szexmániások stb. mert ez szimpla baromság.

2020. júl. 6. 18:59
 22/26 anonim ***** válasza:
68%
engedd el őket xd kialakítottak magukban egy képet az lmbtq emberekről, igaz semmi nem igaz belőle, tényekkel nem tudják alátámasztani az állításukat, életükben egy lmbtq taggal nem beszéltek, de nekik van igazuk, mert CSAK XD csak azt sajnálom, hogy rontják a +85%-os statisztikámat :(
2020. júl. 6. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:

igen,sajnos nem tudom itt kik az aberáltak,hogy a melegek-e vagy a homofóbok.

szerencsére Isten nem Ádámot VAGY Évát teremtett hanem Ádámot ÉS Évát.

2020. júl. 6. 19:14
 24/26 anonim ***** válasza:
18%
Amúgy isten CSAK Ádámot teremtette de nem baj..
2020. júl. 6. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
15%

Mond el apukádnak hogy homokos vagy, erre 3 féleképpen reagálhat szerintem

1. elfogad, és nem hozza fel a témát, és ennyi.

2. elszégyelli magát hogy selejtet nevelt, nem tagad ki de hogy szégyellni fog az fix!

3. kitagad és kiteszi a szűröd,természetesen utána is szégyellni fog.



Amúgy előttem nem arra akartak kilyukadni hogy a melegek erőszakolnak meg 5-6 éves gyerekeket, hanem hogy a homoszexualitás aberráltáság (Igen az!) és az ő elfogadásuk egyenes út pl a pedofilok, nekrofilok egyéb hasonló aberrált irányultságúak elfogadásához, no nem most vezet ez komoly gondokhoz hanem majd 50-100-150-év múlva.


Most képzeld el, ha anyukád ne adjisten elhuny valaki kiássa és megdugja a hulláját neked azt 100-150-év múlva lehet hogy el kéne fogadnod...

2020. júl. 6. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim válasza:
53%
Elöször is: ne süksükölj, főleg írásban, mint egy analfabéta cigányparaszt. Másodszor: nem fér a fejembe, hogy egy ilyen bázisolt és vöröspilulált ember, mint apád, miképp nevelhetett egy ilyen szójalatte-szürcsölő liberráltkorcs gólemet
2020. júl. 11. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!