Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Jogosan nem engedi meg anyu...

Jogosan nem engedi meg anyu hogy regisztráljak erre az oldalra? 13L

Figyelt kérdés

Szeretnék regisztrálni a videó tanár oldalra.Megkérdeztem anyut hogy engedi-e.Meg sem nézte rendesen de rámondta hogy nem.Csak azért mert nem valamelyik tanáriom ajánlotta.

Igazából engem érdekel ez az oldal a tanulás meg a nyereményekért is.De főleg a tanulás rész miatt.

Miért nem engedi akkor?

13/L


2015. okt. 10. 20:55
 1/8 anonim ***** válasza:
77%
Minek kell erről megkérdezni? Bereegisztrálsz és kész, ha a tanuláshoz kell.
2015. okt. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
84%

Ez most komoly?

Csak regisztrálj és kész.

Kb 9 éves korom óta internetezek (most 20 vagyok), soha nem kértem engedélyt regisztrációhoz...

2015. okt. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Elvileg regisztrálhatsz, nem feltétel a szülö beleegyezése.


De jobb lenne, hogy amikor nyugodt anyukád, akkor szépen megbeszéled vele, hogy nézze meg az oldalt.

2015. okt. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Szarvaslány válasza:
100%
Amennyire átláttam ezt az oldalt, nincs benne semmi veszélyforrás. Esetleg, ha nem veszel részt a nyereményszerzéses részében, akkor anyukád nyugodtan megengedhetné, hogy regisztrálj. Hiszen ez majdnem olyan, mintha youtube-on néznél videókat,csak ez kifejezetten tanuláshoz van. Próbáld meg megmutatni anyukádnak, hogy pontosan mi is ez az oldal és hagyd ki belőle a "nyereményjáték" részt. Ha nagyon szeretnéd, később még azt is szóba hozhatod.
2015. okt. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
8%
Hat én anyukád helyében ide nem engedtelek volna registralni! De egyebkent ma ezt anyukád ia megkérdezte itt mondj be linkelem
2015. okt. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az nem az anyuka volt, hanem ugyanez a gyerek, csak akkor máshogy fogalmazta a kérdést.
2015. okt. 11. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Anyukád nagyon korlátozottnak tűnik. Más lenne a helyzet, ha saját Youtube csatornát szeretnél indítani, de a Videótanár? Ahol szakképzett tanárok raknak fel anyagokat, segítve az otthoni tanulást?

Ismerem az oldalt, egy volt középiskolai tanárom is rak fel anyagokat. Nincs benne semmi veszélyes, a nyereményjáték is azért jó, mert népszerűsíti az oldalt, plusz arra sarkalja a diákokat, hogy jobban teljesítsenek.

2015. okt. 11. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én megengedném neked, de szerintem sem kell engedélyt kérned regisztrációhoz. Ha közös a gépetek, ne jegyeztesd meg a Windows- al a jelszót és töröld ki az oldalt az előzményekből, ha ez anyudat ennyire zavarja.
2015. okt. 11. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!