Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miert akar annyira sok szulo...

Miert akar annyira sok szulo unokát? Szinte belebetegszenek, ha nem jon? Mar-mar bekattannak erte?

Figyelt kérdés

Eloszor is ertem, hogy jo dolog unokazni stb. De arrol az egyebkent igen gyakori esetrol beszelek, amikor szinte bekattannak es nonstop noszogatjak a gyerekuket hogy mikor jon mar az unoka? Hat amikor meg megszuletik, akkor meg aztan minden csak a baba korul forog?

Ez miert van? Masodik anyasagukat/apasagukat elik meg? Unatkoznak? Hormonok? Vagy mi ez?

Orulnek, ha pl. nagyszulo is valaszolna es magyarazna meg


2020. júl. 6. 10:50
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

20 én abszolút elfogadom egyébként ha így van.

Pont ezért fogalmaztam úgy, hogy csak akkor fogja megbánni, ha ez a motivációja a háttérben.

2020. júl. 8. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!