Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csináljak, ha anyám...

Mit csináljak, ha anyám elereszti a füle mellett, amit kérek?

Figyelt kérdés
Ha valamit elutasítok, vagy mondok, és nem ért egyet, csinálja az ellenkezőjét. Hogyan tudná megérteni hogy nem muszáj egyetéteni másokkal, de a véleményüket igenis illene tisztelni?

2020. júl. 7. 17:07
 1/7 anonim ***** válasza:
54%
Nem tudod megnevelni anyádat, te a gyereke vagy. Sajnálatos, ha letoj, de akkor ő ilyen. Ne mondj neki semmit, akkor nincs bosszúság.
2020. júl. 7. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
95%
Te mennyire szoktad meghallani amit ő kér?
2020. júl. 7. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Sehogy. Nálunk ha autóval megyünk és ő vezet, én pedig navigálok és azt mondom neki, itt forduljunk jobbra, csak azért is balra megy. Elég nagy kerülőket szoktunk csinálni, ha számára ismeretlen helyre megyünk. Én már csak nevetek rajta.
2020. júl. 7. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Néha meg kell kérnem, ne csinálja ezt vagy azt, ami nekem nem kényelmes. Például apróság, de minden utazáskor poharakkal jövök haza szuvenírként a város képével, stb. Múltkor mondta, adjam oda, hogy azokból igyunk (a polcomon őrzöm), mondtam, hogy nem, rákezdte, hogy csak tárgy, ha eltörik, újat veszek ott. Egyrészt, nekem szép emlékek, másrészt, nem kell velem egyetérteni, a véleményemet és a holmimat tisztelni illik! Mit csináljak? Zárjam el a dolgaimat? Mivel egyiket sem tiszteli!
2020. júl. 7. 17:19
 5/7 A kérdező kommentje:
#2 igen, meghallgatom, ha épeszű dolgok. Amúgy husonéves vagyok munkával, csak otthon lakok.
2020. júl. 7. 17:19
 6/7 A kérdező kommentje:
*huszonéves
2020. júl. 7. 17:20
 7/7 anonim ***** válasza:
48%
Nevettesd meg valahogy, mindennek ez alapja a mosoly és a nevetés, ha mosolyt tudsz csavarni az arcára lazulni fog az a csavar és rájön hogy a boldogság fontosabb!
2020. júl. 7. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!