Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tennétek ebben a helyzetbe...

Mit tennétek ebben a helyzetben? Mit mondanátok neki? Mit tegyek a jövőben ha nem jön el az esküvőre?

Figyelt kérdés
Én lassan 30 vagyok, és hát úgy érzem hogy megtaláltam az igazit. Esküvő időpont meg is van, nemsokára lesz is, még 1-1,5 hónap. A meghívók kimentek, már meg is érkeztek édesapámhoz. Szüleim 10 éve elváltak. Nem egy fényes válás volt, volt megcsalás is meg ami úgy kell. Én nem haragszom rájuk, édesanyám megkérdezte nem régiben hogy haragszom e rá, de én közöltem vele, hogy ez engem nem izgat, én úgy érzem hogy nem az én dolgom. Édesanyám újra házasodot, sajnálatos modon idén meghalt nevelő apum, és nagyon szerettük, elfogadtuk. Édesapám élettársi kapcsolatban áll, na most a nőt én nem bírom. Ha egy helyen vagyunk elfogadom, nem szólom meg, nem kötök bele, mivel csak apum mellett van. Na most nem rég mikor megtudták, akkor felhívtak hogy ez most komoly, és hogy tényleg házasság van, és hát mondtam neki, hogy igen a dátumot. Kicsit belém folytotta a szót (apum párja) így már csak sms-t írtam neki hogy jelezni kellene hogy akkor jönnek-e. Mivel apum párja hívott fel, így neki is írtam az sms-t. Megkérdezte hogy édesanyám eljön e? és mikor ment a válasz akkor az jött vissza hogy apum nem megy olyan helyre ahol anyum is jelen van. Na most volt egy anyum ismerősének a temetése, amihez apumnak semmi köze nem lett volna, de mégis megjelent, egy rövidke időpontra. Hétvégéig adtam neki választ, de bátyám mondta hogy felejtsem el, mivel az övére se ment el....
2020. júl. 7. 21:27
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
96%
Miért a nővel kommunikálsz? Mi köze van hozzá? Apáddal beszélj.
2020. júl. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
95%

Hát szerintem találkoz apukáddal és ezt ketten beszéljétek meg

Mond el neki hogy ez számodra nagyo fontos lenne és tegyék félre sérelmeiket és ha legalább gyerekorodba nem voltak jobban

1 napra tegyék ezt fére

2020. júl. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
96%

Nem kell egy asztalnál ülniük, beszélgetni se Kell, ha egymásra néznek véletlenül abban a pillanatban elfordulnának...


A nô egy Idióta, ne ô rángassa az apukádat, egy esküvôn mindenki félre tud rakni mindent.

2020. júl. 7. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
az a gáz hogy ez bizony apum véleménye, sajna sok 100 km van, köztünk..... sajna bátyám esküvőjére se jött el (akkor még nem élt párkapcsolatban)
2020. júl. 7. 22:01
 5/17 anonim ***** válasza:
56%
Nálunk most dettó ugyanez a helyzet csak a másik oldalról nézve. Anyu nem megy az esküvőre, igaz nincs is meghívva, meg amúgy is hogy nézne már ki. Egyértelmű hogy apád nője az akinek nem kell ott lennie, a két szülő meg félreteheti a sérelmeit erre a napra.
2020. júl. 7. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
66%

Én apukáddal beszélnék, hogy szeretném, ha ott lenne! Ha apukádat eltiltja tőle az új felesége, akkor 2 dolgot jelenthet, vagy apud se érdekli egyáltalán vagy a párja fontosabb, aki ha nem engedi meg, akk egy hülyp...

Sajnálom Bátyádat, hogy nem volt ott az apja! Nálad lehet más a helyzet, ilyenkor félre lehet tenni az ellentéteket! Ha ezt nem fogják fel, akkor az ő bajuk :)

2020. júl. 7. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Mennyire okos ötlet volt a 2 tanús esküvő, Istenem...
2020. júl. 7. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
91%
Persze, Julika, egyértelmű hohy az esküvőmön ott lesz az anyám. Ha te meg apu ezt nem tudjatok elfogadni, akkor így jártatok. Senki miatt nem fogom anyámat kitiltani az eskuvomrol. Gondoltam apam, mint felnőtt ember kepes egy pár órát a gyereke esküvője miatt kibírni bárki társaságában, de ha nem, hát nem. Szia.
2020. júl. 8. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
14%
Attól függ, jogosan apád jogosan haragszik-e anyádra. Ha pl. csalta őt évekig, akkor anyámat nem hívnám meg, apám pedig jöhet.
2020. júl. 8. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Oké Megértem ha megcsalták szarul eset elváltak, haragszik rá még minden.... De én miért vagyok hibás? A párom miért hibás? Engem miért büntet??? Mert ha ez van akkor én pont nem vagyok a hibás....
2020. júl. 8. 11:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!