Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ebben a helyzetben mit tennéte...

Ebben a helyzetben mit tennétek? 19/N

Figyelt kérdés

Rossz a kapcsolatom az édesanyàmmal.

Mindìg azt kell hallgatnom tőle,hogy nem érek semmit,a testvéreim többre vitték mint Én.

Anno véletlenül sikerültem nem szeretett volna megszülni csak màr késő volt.

Mindig azt kell hallgatnom,hogy teljesen fölösleges vagyok és nem érek annyit,amennyit ràm költött az évek alatt.

Gondolkodtam màr rajta hogy keresek egy férfit aki tàmogat,kérnék tőle kölcsön,kifizetném a szüleim és soha nem térnék hozzàjuk vissza.

Ti mit tennétek ilyen helyzetben?


2019. aug. 28. 12:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
94%
Nem kell neked fizetni semmit. Alap dolog, hogy felnevelnek, ami pénzbe kerül, akár tetszik nekik akár nem... Gondolkodni kellett volna, mielőtt... Inkább nem folytatom. Inkább költözz el. Nagykorú vagy, megteheted.
2019. aug. 28. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
71%
Azt tudod csinalni h ahogy tudod onallositod magad de ne egy ferfi altal mert akk o fog sakkban tartani. De azert mint edesanyadat tiszteld es talalkozz vele!
2019. aug. 28. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
#1 Sajnos az összes pénz azt otthonukba fektettem. Semmim nincs,nem tudnék elköltözni.
2019. aug. 28. 12:42
 4/15 A kérdező kommentje:
*pénzt
2019. aug. 28. 12:42
 5/15 anonim ***** válasza:
77%

Az a baj hogy 19 évesen megrekedtél egy 13 éves szintjén.

"Gondolkodtam màr rajta hogy keresek egy férfit aki tàmogat,kérnék tőle kölcsön,kifizetném a szüleim és soha nem térnék hozzàjuk vissza."

Felnőtt nőként ilyen gondolataid vannak. Nem csodálom hogy gyerekként kezelnek

2019. aug. 28. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
87%
Barat, bnő akiben megbizol es tudna segiteni? Elhiszem h nehez dolgok ezek.
2019. aug. 28. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
65%
Barat, bnő akiben megbizol es tudna segiteni? Elhiszem h nehez dolgok ezek.!
2019. aug. 28. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
70%

Haha 19/N ilyen gondolatokkal. Inkább 19/L.

Fognám magam keresnék egy olyan munkát, ahol adnak szállást, akár külföldön is. Ez indulásnak megfelel. Aztán többet a szülői ház felé sem néznék. De hát Te pasit szeretnél szerezni. Végül is megértelek, lábat terpeszteni egyszerűbb, mint dolgozni...

2019. aug. 28. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
85%

Miért akarsz fizetni?Főleg ha te is pénzt fektettél a lakásba.

Hogy egy férfi kitartottja legyél,az nagyon rossz ötlet,cseberből vederbe.Akkor inkább irány külföld,és ahogyan az előző irta,olyan munka ahol a lakhatás is biztositva van.

2019. aug. 28. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
72%

Az miért lenne jobb, ha k___va lenne belüled? Mert az a férfi azért tart csak el, hogy lefeküdj vele, ha tetszik, ha nem.

Igen éretlen valaki vagy a kérdésed alapján, nem csodálom, hogy otthon sem vesznek komolyan.


Az egyetlen értelmes megoldás az lenne, hogy elköltözöl (De nem kitartottnak!), elöször akár csak egy szobába, közben spórolsz, amit csak lehet, késöbb bérelsz egy lakást és önállán élsz, nem a szüleid vagy valaki más nyakán.

2019. aug. 28. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!