Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hova mehetnék, kiraktak a...

Hova mehetnék, kiraktak a szüleim?

Figyelt kérdés

18 éven keresztűl tűrtem, a veréseket, a megaláztatást, mindíg ilyeneket vágtak a fejemhez a szüleim hogy belőlem sose lesz semmi, nekem sose lesz annyi pénzem mint nekik.

Ma volt az a nap amikor apám haza jött és meg akart verni a semmiért, azt mondta nincs szükségük rám, eleget szenvedtek ők velem, szedjem a cuccaim és menjek amerre látok, és ez végleges.

Mit tegyek nagyon félek



2020. júl. 8. 13:22
1 2 3 4 5 6
 1/57 anonim ***** válasza:
95%
nagyszülők, keresztszülők, nagybácsi-nagynéni, egyéb rokonok nincsenek?
2020. júl. 8. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/57 A kérdező kommentje:
Elhunyt mindenki, csak a nagybáttyám van, meg a nagynéném, de hozzájuk nem mehetek
2020. júl. 8. 13:26
 3/57 anonim ***** válasza:
88%

Mi volt az oka, hogy pont most adták ki az utadat?


Alkoholisták, vagy miért vernek téged?

2020. júl. 8. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/57 A kérdező kommentje:
Volt egy hete egy nagyobb veszekedésünk, hogy már nem bírom ezt a megaláztatást, folyton azt mondják mennyi mindent adtak, lakást és ételt, ezt más szülő is megadta volna, alapvető dolog szerintem, egész életemet itthon töltöttem, és azt mondták nem tartanak rám igényt mert csak anyagi kiadást termelek nekik
2020. júl. 8. 13:31
 5/57 A kérdező kommentje:
Nem isznak a szüleim, csak idegbetegek, sajnos nagyon buták és nagy a büszkeségük, nem tetszik nekik hogy igazam van.
2020. júl. 8. 13:32
 6/57 anonim ***** válasza:
93%
most hol vagy?
2020. júl. 8. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/57 anonim ***** válasza:
89%

Kiegészítő infó jól jönne.

Mióta van ez, melyik szülőddel kezdődött, mi történt akkor, nekik van-e valami a háttérben ami kikészíthette őket, amit rajtad adnak ki, esetleg egy megyét se jönne rosszul ha dobnál, mert hiába írom én pl, hogy "Nézz szét az XYZ helyen", ha ez Veszprémben van, te meg Debrecenben, vagy hogy nézz a balaton környékén "azonnali kezdéssel" futó árufeltöltő melót meg egy olcsóbb albérletet hogy kicsit taplra állhass, legalább minimálisan, ha mondjuk a román határ környékén laksz

Remélem sikerült megérteni mire gondolok.

2020. júl. 8. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/57 A kérdező kommentje:

15.kerületben lakok

Anya soha életében nem dolgozott egy percet sem, a lakásban üllt egész életében, apa pedig az egész életét ledolgozta, ők nevelő otthonba nevelkedtek fel, mindíg vertek engem itthon, és terrorban tartottak, sosem mondták hogy büszkék rám vagy bármi,mindíg inkább a földbe tiporták az érzéseimet, belőlem sose lesz semmi, nekem sose lesz annyi pénzem mint nekik.

2020. júl. 8. 13:39
 9/57 A kérdező kommentje:
Már öngyilkosságon is gondolkoztam rengetegszer, nem tudom mit tehetnék
2020. júl. 8. 13:41
 10/57 anonim ***** válasza:
84%

Legelsőként menj be ide:

[link]

2020. júl. 8. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!