Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért haragszik rám az anyám,...

Miért haragszik rám az anyám, ha nem tettem semmit?!

Figyelt kérdés
Egyről a kettőre olyan bunkón viselkedik velem hogy egyszerűen rossz egy légtérben is lenni. Le kezelően válaszol folyton csak lehord minden az én hibán nem szól hozzám stb... az egész házban megfagy miatta a levegő... a család minden tagjára feszültséget hoz, akárhogy próbáljuk nem tudunk a kedvére tenni semmi nem jó neki... a saját feleségemmel már mi is összeveszünk annyira kihat mindenre. Segítsetek mit tegyek? Hogy oldjam meg?

2020. júl. 15. 08:26
 1/4 anonim ***** válasza:
60%
Szeresd ki téged szeret.Majd lecsillapodik anyukád.Ha nem tudod vele megbeszélni mi a gondja.Mondja el és megoldjuk.Be kell csukni az ajtót akkor egy kis időre.Majd rájön, hogyha hiányzol neki.
2020. júl. 15. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
89%
igaza van az előttem szólónak ha nem erzed magad hibasnak es beszelni se tudsz vele normálisan csak engedd el es megnyugszik. Neki js lehet rossz napja rossz kedve. Ne aggodj hagyd beken kicsit es utanna mar csak rajta mulik
2020. júl. 15. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem szoktam vele foglalkozni. Kisgyerek korom óta így viselkedik, most, felnőttként már belefáradtam. Agyrázkódást kapok a hirtelen hangulatváltozásaitól, úgyhogy ignorálom. De már akkor is, ha épp a normális periódusban van. Az ilyenek betegek, távol kell maradni tőlük, ennyi a titok.
2020. júl. 15. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nálunk valakinek az elmebetegsége kezdődött úgy,hogy minden átmenet nélkül nagyon furcsán kezdett viselkedni, furcsákat kezdett mondani, meggyanúsított olyanokkal, amiket nem is követtünk el. De biztos nem ez a baja, hanem csak nem tetszik a menye? Meg kell tőle szép szóval kérdezni, és szeretgetni, lehet, hogy kevés szeretetet kap.
2020. júl. 16. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!