Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért nem haragszik meg egy...

Miért nem haragszik meg egy 13 éves gyermek a szüleire ha ezt tették/mondták?

Figyelt kérdés
Veszekedtek előtte, az apja megcsalta az édesanyját, azt mondták meg se kellett volna születnie majd úgy tettek mintha mi sem történt volna.

2019. febr. 3. 18:03
 1/6 anonim ***** válasza:
89%

Ha te vagy a gyerek, akkor te tudod, hogy miért nem, ha nem te vagy, akkor honnan tudod, hogy nem haragszik meg?

Egyébként az ilyet mérgükben mondják, egymást akarják vele bántani, nem gondolják komolyan.

2019. febr. 3. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
52%
Mert 13 évesen is van annyi esze, hogy 1, a szülei magánélete nem rá tartozik, b, ideges vagy haragos ember mond olyat, amit nem gondol komolyan
2019. febr. 3. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
90%
Mert a gyereknek az a természetes, ahogy az ő családja él, akármilyen gyökér is az a két szülő. Neki akkor is az lesz az elfogadott, a normális. Majd később, sok-sok év múlva fog rájönni, hogy milyen mérgező családban nevelődött (amikor már neki is lesz családja). Tapasztalat.
2019. febr. 3. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Vagy megharagszik, de olyan helyzetben van, hogy csak rosszabb lenne, ha durcázva bevonulna a szobájába és egy hétig nem is szólna a szülőkhöz és/vagy szüksége van még a szeretetre, amit a szüleitől kaphat.

Ezt így nehéz megfogalmazni, de pl unokatestvéreimnél üvöltve, ingerülten, fenyegető hangnemben beszél az anya a gyerekekkel és a gyerekek is egymással, de ők már fel sem veszik, mert ezt szokták meg. Én azért kiakadnék, ha a szüleim ezt csinálták volna velem, de pár óra után valószínűleg már én is beszélnék velük.

2019. febr. 3. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Üvöltve ingerülten hmm csak egy átlagos magyar család.Tapasztalom is sokszor de szerencsére én nem vagyok ilyen barom hogy mindent így oldjak majd meg akkor is ha csak 2cm-el arrébb tettem le a só tartót mint kellett volna :D
2019. febr. 3. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
meg gyerek, fel sem fogja mi zajlik korulotte. nekunk is a csaladban van problema. ket evvel fiatalabb a kistesom, mint az emlitett, es vele volt a gond, de semmit fel sem vesz belole. majd mikor idosebb lesz, akkor fog rajonni, hogy mit es hogyan kellett volna csinalni es gondolni. most meg lehet, hogy ugy gondolja, hogy o megis csak az apum, o meg megiscsak az anyum. nem haragszom rajuk. de majd eltelik jo nehany ev, es ez meg fog maradni benne. vagy majd anyuka elmeseli neki, aztan majd akkor fog haragudni az edesapjara.
2019. febr. 5. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!