Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért nem tud anyám leszállni...

Miért nem tud anyám leszállni rólam? Miért kell állandóan hívogatni?

Figyelt kérdés

17 múltam 3 hónapja, de még mindig akárhova megyek megköti, hogy telefonáljak. Úgy ég a képem mások előtt. Fel kell hívnom, ha felszállok a vonatra. fel kell hívnom, ha leszállok. ugyanezt busszal. a járdán. egy út alatt csak oda vagy 5x kell hívnom. Miért nem akkor aggódik, ha este 11-kor még nem vagyok otthon?

MIért kell állandóan rajtam lógnia? nincs jobb dolga?


Annyira szégyellem magam mások előtt. Mindig azt mondom, hogy el kell mennem vécére és ott felhívom anyámat, akit ha 5 perccel később hívok, már 200-as pulzussal és levegőért kapkodva veszi fel és üvölt velem, hogy nem hívtam.


2020. júl. 16. 19:41
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
30%
Miért szerinted jobb lenne ha nem is foglalkozna veled? Cikinek tartod hogy foglalkozik veled? Szerintem az lenne ciki ha nem foglalkozna.. Az tény is való hogy túl tolja ezt az egészet.. Szerintem beszélj vele és mond meg neki elég ha napi 1-2 x felhiv. :)(Sry ha kicsit kemény voltam)
2020. júl. 16. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
54%
Addig örülj, amíg van aki aggódik érted. Ha hosszabb útra megyek, még 31 évesen is küldök anyukámnak egy sms-t vagy felhívom gyorsan hogy minden oké. Aki szerint ez ciki, az gondolkozzon el azon hogy amikor elmennek a szülők milyen érzés lesz visszagondolni arra, hogy kiakadtam azon, amikor afelől érdeklődtek hogy jól vagyok e, ahelyett, hogy örültem volna neki. Mert egyszer már nem lesznek és örökké néma marad a telefon.
2020. júl. 16. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
88%
Túltolja. Beszéld meg vele, hogy hívod, ha odaértél meg ha elindulsz. Ha erre nem hajlandó, azt is mondhatod neki, hogy inkább sms/messenger/akármilyen üzit írsz és akkor nem kell elvonulnod telefonálni.
2020. júl. 16. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
25%
Gondolom az ellen nem lázadsz ha pénzt ad neked igaz?
2020. júl. 16. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:

Jaaaj most jöttök ezzel a dumával ,de mégse oké, hogy minden egyes lépésemről jelentenem kell! Ezerszer elmondtam már neki, hogy akkor aggódjon, amikor nem érek haza. akkor jogos lenne. Ha dunakeszről bevonatozok a nyugatiba onnan pedig a westendben akkor nehogy már külön engedélyt kell kérjek azért, mert a haverokkal elmegyünk még máshova is. Vagy ha írok sms-t akkor meg arra várni kell amíg válaszol és addig nem mozdulhatok.


Tudom tudom felnőtt vagyok még 9 hónapig kell csak kibírnom onnantól szevasz jó messzire, de most is jogom van oda menni ahova akarok engedély nékül.

2020. júl. 16. 19:58
 6/29 A kérdező kommentje:
4: pénz? hogy jön ide a pénz ezt mondd már meg. Nem kell a pénze. van sajátom kösz.
2020. júl. 16. 19:58
 7/29 A kérdező kommentje:
És ez mióta "lázadás"? semmi ellen nem lázadok csak már megelégeltem, hogy rajtam lóg, nincs más dolga.
2020. júl. 16. 19:59
 8/29 anonim ***** válasza:
17%
Most könnyek szöktek a szemembe! Van egy tesóm! <3
2020. júl. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
Nem azt akarom, hogy ne foglalkozzon velem!!! Az teljesen természetes, hogy tudjuk, hogy hol a másik. Az viszont nagyon gáz, hogy minden lépésemet tudja és így sosem mehetek oda ahova akarok.
2020. júl. 16. 20:00
 10/29 anonim ***** válasza:
26%
De ez is milyen már.. De ha nem bírod a kritikát akkor miért kérdezted? Mi nem kritizálni akarunk, csak véleményt alkotunk és segítünk. Ezt is támadásnak feszes mikor ez meszze jár attól..
2020. júl. 16. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!