Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Aki gyerekként mindig azt...

Aki gyerekként mindig azt érezte, hogy bármit tesz, nem elég jó a szüleinek, hogyan tudott ebből az érzésből kiszakadni?

Figyelt kérdés
Később hogyan alakultak a dolgai?

#megfelelési kényszer #önbizalomhiány #elvárás #bizonyítási vágy #(Korai) kiégés #Komplex ( negatív ) hatások
2020. júl. 20. 15:24
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
93%
En nem vagyis pszichológus, nem is voltam sosem nála, de én sem hiszek ebben a kárpótlásban. Akkor lesz jobb az életed, ha teszel érte és nem azért mert sz@r volt a múltad. Te kell magadnak megadd azt, amit megérdemelsz.
2020. júl. 20. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
11 Én nem így gondolom.
2020. júl. 20. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
11es vagyok. 12es! Kíváncsi vagyok a véleményedre :D
2020. júl. 20. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

13 Már megírtam.


1-es voltam:)

2020. júl. 20. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Sehogy.. Megvárom amíg elfelejtem.. Nagyon nehéz de lehetséges..
2020. júl. 21. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
94%
Nekem kicsit furcsa volt a gyerekkorom, mert részben mamám, részben bátyám és részben anyám nevelt. Mindegyiküknek más elvárása volt velem szemben és én mindnek meg kellett volna feleljek. Aztán olyan 17 évesen azt mondtam "b*assza meg" és elkezdtem lélekben jobban elszakadni. 19 évesen elköltöztem albérletbe, most 20 vagyok és önerőből látom el magam, megyek nemsokára egyetemre és eszembe sem jut a családom véleményére adni.
2020. júl. 21. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
1. nem tudom milyen szert használsz, de szerintem szokj le róla
2020. aug. 15. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
81%

Miért pontoztátok le az egyest?? Szerintem jót írt.

Nekem is elvárásokkal teli, testi-lelki terror gyerekkorom volt. Rettentő házsártos, mérgező anyával.

A választott családommal/férjem és gyermekeim/ szuper boldog és szép életem van. S igen, az élet engem kárpótolt.

2020. dec. 21. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!