Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Gyermekelhelyezési kérdés,még...

Gyermekelhelyezési kérdés,még terhesen?

Figyelt kérdés

Leírom a történetet röviden,de igyis hosszú lesz.

9.honapban járok a Baba apját elhagytam a terhesség felénèl.

Okok igazából az alkohol gondjai(egyszerűen nem ismer mértéket,hány es ordít önkívületi állapot,részegen vezetés vannak videóim..)és az,hogy nem vált el a feleségétől aki a mindennapi életünk része volt gyakorlatilag,hozzáteszem nem miattam mentek szét mikor én megismertem fél éve egyedül volt)Ahogy eljöttem vissza is költözött hozzá tehát a megerzeseim igen jók voltak. Albérletben lakom amit ő fizet,de minden mást én teremtek elő mert még dolgozom és előtte is dolgoztam végig. Mondtam neki,hogy vissza adnám a lakást kilépek ebből a kapcsolatból mert én nem bírom tovább. A semmiért szenvedek egyedül gyakorlatilag. Erre mondta nem fogadja el a dontesem mert itt a közös gyerekünk(4 hetem van szülésig)

Zsarol,hogy elveszi tőlem majd és tönkre tesz idegileg. Erről van felvételem is. Viszont orvoshoz egyszer el nem vitt,babának semmit nem vett,sőt ha én vettem mindig mondta minek..és semmi felelősséget nem látok,hogy érezne irántunk. Mondta ha lesz valakim tönkre teszi őt is meg engem is! Hová forduljak? Ez így nem lesz jó senkinek. Köszönöm a választ. Nagyon el vagyok keseredve.



2020. júl. 20. 17:58
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
22%
10 Az előadásod következő felvonása, jellemző, mikor nem jön össze az, amit elterveztél:D Előfordul az ilyen.
2020. júl. 20. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
8;10. Köszönöm szépen a választ! Ide vagyok bejelentkezve,az albérletbe tehát van hova haza hozzam és meg is vettem mindent a Picinek. Én már mondtam ha megszülök se biztos,hogy szólok neki ha így folytatja. Erre is fenyegetőzés a válasza!
2020. júl. 20. 19:11
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

11, még csak a stílusunk se hasonlít a kérdezővel, de trollkodj nyugodtan :D


Kérdező, jól gondold át ezt az albérlet dolgot, ha oda tervezed a továbbiakat, folyamatosan ki vagy szolgáltatva az apukának is. Jelen helyzetben nem biztos, hogy ez szerencsés.

2020. júl. 20. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
90%

Azt az albérletet, ahol jelenleg élsz, tudnád egyedül is fizetni?


Ezt írtad: "Mondtam neki,hogy vissza adnám a lakást kilépek ebből a kapcsolatból mert én nem bírom tovább."


Hová mennél, ha "visszaadnád" ezt a lakást?


Haza tudsz esetleg költözni a szüleidhez a kisbabával, vagy milyen egyéb lehetőséged van?


Megkérdezhetem, hogy a babátok közösen tervezett, vállalt baba volt?


És az alkohol problémája, meg az egyéb gondok, azok még nem voltak, vagy nem láttad, amikor megismerkedtetek és összeköltöztetek?

2020. júl. 20. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

Igen terveztük.

Anyukámhoz tudnék bármikor menni! Míg nem lettem terhes addig visszafogta magát,aztán jött a fekete leves.

2020. júl. 20. 22:04
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

Én csak azt sajnálom, hogy egy ilyen ember gyerekét fogod megszüli, mert sajna egy életre összeköt ezzel a trógerrel.

De nem is értem a logikát, van egy felesége, aztán jöttél te mint szerető, aztán jól behülyített, most meg várod gyerekét, az asszony meg szó nélkül visszaveszi?

Tudom elég képtelenségnek hangzik, de nem lehet, hogy nekik nem lehet közös gyerekük és így akár babát szerezni?


Menj vissza anyukádhoz, mert hiába vagy te be jelentve az albiba, ha a csávó fizeti, ne legyél kiszolgáltatva neki. Másrészt anyud tud segíteni a majd a babával.

Esetleg egy ügyvédet megkereshetsz, hogy milyen lehetőségek vannak, de ha biztos helyen van a baba nem fogják elvenni.

2020. júl. 21. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

Nem a szeretője voltam,de nagyjából úgy fest egyébként.

A nőnek a saját gyerekei sem kellenek nem gondolom,hogy épp az én babám kellene. Neki a bulizás fontosabb! Én is sajnálom hidd el,és nem igazán látom a kiutat sem ebből egyenlőre.

2020. júl. 21. 08:05
 18/19 anonim ***** válasza:
52%
De már meg írták a kiutat, olvasni csak tudsz.
2020. júl. 21. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:

Csak mondja. Komolyan szernted oda fogjak adni a pocakban levo babat az apukanak aki radasul alkoholista? Jo vicc.


Mond meg neki ha zsarol, hogy oke. Ne tobbet. Eszhez ter.

2020. júl. 26. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!