Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyósom beszólt, hogy a...

Anyósom beszólt, hogy a Kamilla név az nem név, hanem az egy gyógynövény és miért nem adunk normális nevet majd a Babának. Szerintetek igaza van? Még a Lilla név is szóba került, bár a férjem szerint az meg túl egyszerű bár belemenne.

Figyelt kérdés
Kamilla vagy Lilla jobb?

2020. aug. 4. 13:37
1 2 3 4 5 6 7
 61/64 anonim ***** válasza:
100%
Az Eszter név pl. csillagot jelent.
2020. aug. 5. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/64 anonim ***** válasza:
100%

Anyósod elmondta a véleményét, te meghallgattad. De döntened neked (nektek) kell. Ez a történet ennyi, és nem több :-)


Az én anyósomnak se tetszett a Dorina név, nagyon rá akart beszélni a Szilviára, meg már nem is tudom, melyikre, szóval olyan szerinte normális névre :-) Meghallgattam, de a lányom Dorina lett.

Utána már anyósomnak is megtetszett, mondta is később, hogy neki olyan szokatlan, idegen volt a név, de aztán megszokta :-) és jól tettem, hogy nem hagytam magam lebeszélni, mert a Dorina sokkal jobban illik a lányomra, mint bármi más.


Úgyhogy meg fogják szokni majd a Kamillát, vagy bármilyen nevet, amit adni fogtok a lányotoknak :-)

2020. aug. 5. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/64 anonim ***** válasza:
91%
Senkinek nincs joga beleszólni abba, hogy mi legyen a gyereked neve. Csak te és a férjed dönthettek róla. Anyósnak nincs joga beleszólni SEMMIBE!
2020. aug. 5. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/64 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem szép név a Kamilla.

És akkor mi van ha gyógynövény név is egyben? Vannak Rózsa,Jázmin,Nárcisz,Ibolya nevű nők is.

2020. aug. 6. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!