Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért viseli meg a szülőket,...

Miért viseli meg a szülőket, miért élik meg traumaként ha a gyerekük meleg?

Figyelt kérdés
Pusztán kiváncsiságból kérdezem, sokat gondolkodtam rajta de nem tudom megérteni. Habár én nem vagyok szülő, így nem tudom teljesen átérezni, de távolról nézve sem értem hogy miért ez az általános hozzáállás.

2020. aug. 7. 18:58
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
73%
Engem kitagadtak volna a szüleim ha meleg lennék a társadalmi előitélet lehet az ok szerintem
2020. aug. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
77%

Én azért éltem meg kisebb tragédiaként, (annak ellenére, hogy semmi bajom a melegekkel, sőt, egyetemi éveim alatt én is szívesen kísérleteztem a szexualitásommal,) mert szülőként a legjobbat akarom a fiamnak, de tudom, hogy sokan elitélik őket és sokféle szempontból hátrányos helyzetben vannak.

Persze ez nem változtatott a kapcsolatunkon és mindenben támogatom.

2020. aug. 7. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 therealunavailable válasza:
79%
Én 2 hónapja coming outoltam biszexuálisként és anyámnak csak az volt rá a válasza hogy legalább kétszer annyi esélyem van normális párt találni ugyh a normális szülők nem akadnak ki
2020. aug. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!