Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csinalnatok a helyzetemben?

Mit csinalnatok a helyzetemben?

Figyelt kérdés

Az anyam rendszeresen lelkileg bantalmaz, ha neki rossz napja van. De most tullepett egy hataron. Par napja betortek hozzank, es elvittek tobb szazezer fonritot. En reggel elmentem dolgozni. De azt hiszik en tettem, folyamatosan rajtam keresik a pénzt, atturtak tobbszor a szobamat, a laptopomat. Meg is vertek, hogy adjam vissza a penzuket, tobbszor elmondtam, hogy nem en tettem, nincs nalam. Mar a rendorseghez fordultak, tolem is ujjlenyomatokat akarnak venni. Egy boritekba volt a penz, egy szobaban. Es hogy ki nyult hozza a boritekhoz.

Lassan egy hete, mindennap ezt hallgatom. Azota nem ehetek itthon. Nem is mehetek be a konyhaba. A bankszamlamat is atneztek. Nem moshatok, a szobamon kivul semmit nem hasznalhatok. Kovetelik rajtam a penzuket.

Mar lassan ott tartok, hogy inkabb ongyilkos leszek, es nem akarok veluk tovabb elni, nem akarok a gyerekuk lenni. 22 eves vagyok, de nem keresek annyit, hogy eltudjam magam tartani. Borzalmasan, rosszul erzem magam. Tobbszor voltam pszichologusnal miattuk. A battyamat is eluldoztek, 4 eve semmit nem tudunk rola.


2020. aug. 10. 12:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
11%
Még egy "anyám a szörnyeteg" válaazvadász, provokatív, slágerkérdes...
2020. aug. 10. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Elolvastad amit irtam?
2020. aug. 10. 12:24
 3/14 anonim ***** válasza:
29%
Ebben a kategóriában minden 3.kérdés alá ugyanezt írják😪😪😪
2020. aug. 10. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Elmész a rendőrségre, és feljelentést teszel testi sértés, rágalmazás, becsületsértés miatt ellenük.
2020. aug. 10. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
69%
Aki a legjobban ver, a legerősebben rágalmaz és bánt, az vitte el a pénzt.
2020. aug. 10. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg nem is volt lopás, azért fogják rád, hogy megszabaduljanak tőled. Hogy te is, mint a bátyád, menj el otthonról. Nálunk lakott egy öreg rokon, és a saját gyereke pont így megrágalmazta, hogy lopott tőle, nem is volt semmilyen lopás, direkt eldugták csak a "lopott holmit", az volt a cél, hogy költözzön el, mert kellett a helye. El is ment lakni más rokonhoz bekéredzkedve. Keress olyan munkát az országban másutt, amihez szállás is jár.
2020. aug. 10. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%
Vagy kiírsz még 3 ilyen kérdést, pl.olyat amibe anyád neked panaszkodik, tőled kér pénzt,stb...
2020. aug. 10. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Más rokon nincs esetleg? Bátyáddal valami kontakt?
2020. aug. 10. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Öngyilkos azért ne legyél, mert azzal szívességet tennél nekik. Jó lenne nekik, ha egyszer s mindenkorra megszabadulnának tőled.
2020. aug. 10. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
76%
Betörtek hozzátok és nem tettetek feljelentést?
2020. aug. 10. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!